Kodėl už skalbimo mašinos taisymą mokate tiek, kiek mokate?

parašė , 2018-07-17 20:02

Vyras prie skalbimo mašinosDažnas pasakys, kad skalbimo masinu taisymas atrodo brangus dalykas. Jau geriau skalbimo mašina nesulūžtų ir nepridarytų problemų, o ir meistrą išsikviesti sunku. Visgi, tas brangumas yra reali kaina, o ji didelė dėl to atrodo, kad neplanuota, kad esate šoke – štai sugedo jūsų skalbimo mašina. Bet juk iš tikrųjų žmogus turi uždirbti už tą darbą, kurį atlieka. Ko nepatenkinti klientai, ir kiek kas iš tikro kainuoja?

Kaip mąsto klientai

Taigi, galima pastebėti, kad tokie meistrai http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu yra labai reikalingi, nes žmonėms tikrai dažnai genda skalbimo mašinos. Tai ypač tragiškai atrodo mikro rajonuose, kur nuolatinis kaimynų užpylimas jau tapęs norma. Štai Birutė sako: „Šitiek pinigų man tai kainuoja, visai nesitikėjau, kad taip blogai čia bus. Bet jau kad užpylė, tai teko greitai kviesti meistrą, o atlyginimo dar negavus. Vos pavyko prikalbėti, kad atvažiuotų šeštadienį skalbimo mašinos pažiūrėti. Taigi, kaip klientas galiu pasakyti, kad tikrai ilgai dar ir laukti turėjau. Meistras atvažiavo, pasikrapštė 15 minučių. Kitą dieną atvažiavo nupirkęs dalis, dar 20 minučių užtruko. Tai jis nė valandos nedirbo, o paėmė 60 eurų. Tai tiesiog apiplėšimas vidury baltos dienos. Gal ir man verčiau reikėjo tapti skalbimo mašinų meistre?“, – piktinasi moteris. O iš meistro pozicijos, viskas atrodo kitaip.

Išlaidos, kurių jūs nematote

Meistras Petras sako, kad moteris pamatė tik ledkalnio viršūnę. Būtų ir jis pats milijonieriumi, jei valandinis įkainis jo siektų 60 ar 70 eurų. „Nepaminėjo moteris, kad atvažiavau iš miesto vieno galo iki kito ir užtrukau 40 minučių. Atgal irgi važiuoti teko. Kitą dieną po parduotuves važinėjau, ieškojau pigesnės dalies. Galiausiai irgi važiavau pas ją pirmyn atgal. Vien iš šito veiksmo jau susidaro 4 papildomos valandos. Kurą naudojau, ir automobilį., kuris specialiai yra darbinis. Be viso to, įrankiai, kuriuos naudoju, yra brangūs, jų šiaip neįsigysi, ir nuolat pirkti reikia. Galiausiai, nėra taip, kad dirbi be perstojo prie skalbimo mašinų. Dar kiek laiko talpini reklamas, skelbimus, kalbi telefonu su klientais, atrašinėji į el. paštą. Jei gerai sekasi ir dirbu savaitgaliais (kaip kad šiuo atveju), man pavyksta užsidirbti 1000 eurų, iš kurių dar nusiskaičiuoja mokesčiai ir išlaidos įrankiams, kurui, transportui. O jei nesiseka, kas irgi dažnai būna, tai ir uždirbu mažiau. O tokiems klientams sakau: tai pabandykite patys tokius darbus dirbti ir jūs irgi būsite milijonieriais“, – sako skalbimo mašinų meistras Petras.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *