Kokias gėles dovanoti įvairiomis progomis?

parašė , 2019-06-10 22:48

Visose pasaulio šalyse įvairiausioms progoms priimta dovanoti gėles. Ne išimtis ir Lietuva, kurioje galimas gėlių pristatymas Klaipėda, Vilnius, Kaunas ar bet kuriame kitame pasirinktame mieste. Kaip jau supratote, daugiau negalėsite pasiteisinti, kad negalėjote nuvykti ir nupirkti gėlių, nes užsakyti gėles galima labai greitai, ir paprastai. Įvairių gėlių pristatymas Kaune ar kitame mieste galimas bet kuriai progai, o užsakymą galima pateikti kada tik jums patogu ir visai nesvarbu kuri tai diena ar naktis, nes užsakymo užklausą galite išsiųsti kada jums patogu.

Gėlės KlaipėdojeRenkantis iš daugybės gėlių, tenka sudėtinga užduotis išrinkti tas gėles, kurios tinkamiausios. Jei žinote, kokios gėlės pačios mėgstamiausios, tai nebus sudėtinga, tačiau dažniausiai žmonės nežino, ką mėgsta jų artimieji, todėl tenka pasikliauti savo nuojauta. Jeigu nuojauta jums nieko nesako, tai galbūt užsakykite klasika tapusias raudonas rožes, kurios tiks pačiomis įvairiausiomis progomis, pavyzdžiui, mamos dienai, gimtadieniui, Valentino dienai, mokslų baigimo progai ir pan. Raudona rožė – tarsi universalus pasirinkimas bet kokiai progai, bet kuriai amžiaus grupei ar bet kuriai lyčiai. Taigi, raudonos spalvos rožės tiks ir vyrams, ir moterims. Kitos rožių spalvos taip pat labai populiarios, todėl galite rinktis baltas, geltonas, mėlynas, rausvas. Jeigu rožės neįtinka, tai verta pagalvoti apie tulpes. Vėl gi, raudonos spalvos tulpės tarsi nesenstanti klasika, kuri tinka įvairioms progoms ir įvairiems žmonėms. Norint pradžiuginti, galima rinktis kitas spalvas, tarkim, žaismingai atrodys puokštė iš tulpių, kurių spalvos: geltonos, baltos, margos, violetinės. Prie klasikinių pasirinkimo varianto priskiriami ir gvazdikai. Spalva – raudona. Kartais tokiomis progomis, kai klasika neįtinka, reikia rinktis kitas gėles. Vestuvių proga tiks baltos lelijos ar baltos orchidėjos. Vyrams tinkamos gėlės yra ne tik raudonos spalvos rožės ar gvazdikai. Norint nustebinti vyrą gimtadienio, vardadienio ar bet kuria kita proga, verta užsakyti anturį. Anturis – vyrams tinkama dovanoti gėlė. Tai vyriškumo simbolis.

Atitinkamai pagal progą, reikia parinkti ne tik gėles ar jų spalvas, bet ir žinoti kitus niuansus. Pavyzdžiui, pagrindinė taisyklė dėl gėlių skaičiaus yra nekintama ir jos nevalia laužyti. Linksmoms šventėms tokioms kaip gimtadienis, vestuvės ar pirmoji Komunija, reikia įteikti nelyginį skaičių gėlių. Netekties atveju būtina rinktis tik lyginio skaičiaus gėles.

Užsakyti gėlių pristatymo paslaugą galima labai greitai, todėl nedelskite ir kiekvienai progai išrinkite tinkamas gėles ar gėlių puokštę. Gėlės – puikus būdas parodyti dėmesį, meilę ar rūpestį jums svarbiam žmogui. Net jei ir nėra jokios ypatingos progos, galite įteikti gėlių net ir be priežasties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *