Kol mašina servise – išgyvensite

parašė , 2017-03-14 13:10

Važiuoklės tvarkymasJeigu jūsų mašina šiuo metu auto servise, kur jai atliekamas šarnyrų restauravimas, galbūt sužinojote, jog be automobilio būsite kokią savaitę. Priklauso nuo to, ar turi meistrai iškart reikiamas stabdžių ir šarnyrų dalis, ar kažką užsakinės, pirks. O gal ir nuo meistrų užimtumo priklausys. Visgi, pirmas dalykas, kuris jums paaiškės, sužinojus, kad mašina bus taisoma – tai bus siaubas. Juk staiga suprasite, kad kažkurį laiką teks pabūti be mašinos.

Jeigu sugedo – būtinai tvarkykite

Tik nesugalvokite, kad dėl to jums gal net nereikalingas tas šarnyrų restauravimas ir jūs pabūsite ir su tokia truputį klibančia mašina. Jūsų automobilio važiuoklė turi būti techniškai tvarkinga. Negalima važiuoti mašina, kuri tokių ryškių problemų ir yra sunkiai veikianti, kad jūs net negalite ja važiuoti. Būtinai nuvežkite meistrams, ir kiek jau laiko teks pabūti be jos, tiek ir pabūsite.

Alternatyva: pėsčiomis

Tačiau neturėdami mašinos drauge galėsite pažinti naują gyvenimo būdą – ėjimą pėsčiomis, vaikščiojimą. Jeigu jau pavasaris, turėsite progą pajusti, kaip atrodo atsinaujinantis, atsigaunantis miestas. Aišku, eiti į darbą pėsčiomis lengva tuomet, kai tas darbas yra visai netoli. Jeigu dirbate už 10 km nuo namų, pėsti nenueisite.

Alternatyva: dviratis

Tačiau taip pat galite pasitelkti kitas transporto priemones, kur taisomas jūsų automobilis, kol atliekama restauracija. Galite pasivažinėti su dviračiu, o tai visada bus smagus dalykas. Sportas jus gerai nuteiks, nudžiugins ir leis pradėti kur kas smagesnę dieną. Ypač tai tiks esant palankiam klimatui ir geriems orams.

Alternatyva: viešasis transportas

Iš kitos pusės, jeigu jūsų mieste yra išvystytas viešasis transportas, tai gal dabar kaip tik puikus metas pradėti juo naudotis? Troleibusai, autobusai didmiesčiuose leidžia patogiai pasiekti norimą tašką. Tai kainuoja mažiau, o kiek įdomių pokalbių išgirsite. Tad būtinai pasinaudokite viešuoju transportu, jeigu manote, kad jis gali jus nuvežti ten, kur jums būtų patogu važiuoti. Gerai išvystytas viešasis transportas leis pasimėgauti industrija miesto. O vėliau bus smagu vėl tapti savarankišku vairuotoju, kai turėsite savo automobilį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *