Kreditas internetu: privalumai ir trūkumai

parašė , 2014-08-22 16:02

Kreditas internetu – tai skolinimosi būdas, kuris pastaruoju metu įgyja vis didesnį populiarumą. Žinoma, tokia skolinimosi forma, kaip ir bet kuris kitas skolinimosi būdas, turi savų privalumų ir trūkumų, taigi, ar vertėtų rinktis būtent šią skolinimosi galimybę, ar pasvarstyti apie kitus galimus sprendimus?

kreditas internetuVienas didžiausių privalumų yra tai, kad pasiimti kreditą yra gana paprasta, ir tam nereikia sugaišti daug laiko. Paraišką galima užpildyti tiesiog internetu, taigi, pasiskolinti pinigų galima neišeinant iš namų, kas gana dažnais atvejais yra pats patogiausias būdas. Kreditas paprastai gali būti suteikimas tiems asmenims, kurie gauna pastovias pajamas, yra dirbantys ir neturi pradelstų mokėti skolų. Jei atitinkate šiuos visus reikalavimus, tokiu atveju galima tikėtis, kad kreditas bus suteiktas.

Vis dėlto, kreditas paprastai teikiamas gana trumpam laikotarpiui, o palūkanos yra gana didelės. Taip yra dėl to, kad kreditas yra teikiamas be laidavimo ar turto užstato, taigi, toks būdas paskolinti pinigų kreditoriams yra gana rizikingas. Tuo atveju, jei kreditas yra vėluojamas grąžinti, yra skaičiuojami delspinigiai, ir tokiu atveju tenka grąžinti didesnę pinigų sumą nei buvo numatyta sutartyje.

Kreditas internetu paprastai yra suteikiamas dar tą pačią dieną, kada yra užpildoma paraiška, žinoma, tuo atveju, jei dėl kredito suteikimo yra kreipiamasi bendrovės darbo metu. Paprastai tenka užsiregistruoti bendrovės internetiniame puslapyje, patvirtinti savo asmens tapatybę bei užpildyti paraišką pasirinktam dydžio kreditui. Kai pateikta paraiška bus išnagrinėta, su jumis susisieks bendrovės darbuotojas, kuris praneš jums, koks yra priimtas sprendimas dėl kredito suteikimo.

Žinoma, visada svarbu būti užtikrintiems, kas pavyks grąžinti pasiskolintą pinigų sumą iki tam tikro numatyto termino. Jei esate tikri, kad tam nekils keblumų, skolintis iš kreditus teikiančių bendrovių gali būti tikrai puiki išeitis, tačiau jei dvejojate, ar tikrai pavyks grąžinti kreditą, rizikuoti neverta – juk vėluojant bus skaičiuojami delspinigiai.

Taigi, prieš skolinantis visada svaru žinoti, ar tikrai pavyks grąžinti pasiskolintą pinigų sumą iki tam tikros numatytos datos, ir tik tuomet vertėtų pereiti prie paraiškos pildymo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *