Kreipkitės dėl asmeninių paskolų

parašė , 2017-05-25 16:36

Galėtų atrodyti, kad jūs manote, kad jūs suprantate viską apie kreipimas dėl asmeninių paskolų. Galų gale, reklaminiai skelbimai, kuriuos jūs matote beveik visur, ant skelbimų lentų, per televiziją, ir net per radiją, sako jums, kad jūs galite kreiptis dėl kreditas, lyg nėra sunku padaryti apskritai, ir ant viršūnės kurios, jie atrodo, kad jie jau planuoja jums pateikimas pinigus. Truputėlį perspėjimo eina ilgas kelias, nors, taip paimkime nedaug laiko, kad pasodintumėte ir pažiūrėtumėte į kreipimas dėl asmeninės kreditas. Galų gale, jūs norite būti labiausiai informuotu, kuriuo jūs galite būti anksčiau, negu jūs pradėsite padėti savo vardą ten.
Visų pirma, įsitikinkite, kad, kai jūs kreipiatės dėl asmeninės kreditas, kad jūs dirbate su kompanija, kurią jūs jaučiate jūs galite patikėti. Ant kuris viršūnės, įsitikinkite, kad kompanija, su kuria jūs norite kreiptis ketina suteikti jums informaciją, dažniausiai formoje tam tikro greito vadovo, lengvo kelio jums, kad sutvarkytų kažkokį tyrinėjimą ir skaičių, jei jūs net būsite asmens rūšis jie nori pasiskolinti pinigų. Jie dažnai duoda komplektą kriterijų jums, kad peržiūrėtų, ir jei jūs nepritaikote to atvaizdo, jūs esate geriau apsirūpinęs radimas, kad skirtinga kompanija dirba su.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vadovas, kurį jūs dažnai rasite yra tipiškai rūšių kontrolinis sąrašas. Net jei jūs neapsirengėte knygos, ko tiksliai jie ieško, tai galėtų tik būti kontroliniu sąrašu, kuriam jūs turite pritaikyti visus dalykus, ar jūs iš tikrųjų neketinate gauti pinigus. Skolintojai, pavyzdžiui, gali lengvai turėti amžiaus cenzą, pasakyti 25, ar jie tiktai nori žmonių, kurie sugebėjo nuolat gauti paskolą tik praėjusiais metais. Jei pasirodo, kad jūs nepritaikote vienos iš jų specifinių kategorijų, tai jūs turite surasti kompaniją, su kuria jūs iš tikrųjų dirbate gerai. Kitaip, jūs užbaigsite prekybinį ryšį su užpildymu visos stojančiojo anketos ir paskui tik sužinodamas, kad jūs buvote atmestas po viso jūsų sunkaus darbo.

Tyrinėdamas šitas kompanijas, nors, jei jūs randate, kad jūs nesugebate gauti informaciją, kad jūs turėsite priimti geriausią sprendimą, tada jūs turite pažiūrėti į kitas tam tikras svetaines, kurios padės jums gauti tą informaciją. Dauguma kompanijų bando įrašyti pagrindinius kriterijus į sąrašą tam, kad gautų asmeninę paskolą per juos, bet keli nedaro, taip vietoj to jūs turite praeiti kitas svetaines, kurios padės jums dirbti ties palyginimu skirtingų paskolų, pasiūlytų jums. Tai padės jums suvokti, kokia kompanija ketina duoti jums geriausią pasiūlymą, ir jūs taip pat sugebėsite pažiūrėti į tuos specifinius kriterijus, kurių skolintojas iš tikrųjų nori kliento. Tas būdas, jūs nebūsite nustebintas, jei kažkas yra mažiau, negu idealas skolintojui, nei jūs būsite nuviltas ar piktas, kad jūs buvote sugautas esantis ne sargyboje. Įsitikinkite, kad jūs neskubate, kad tikrintumėte dėl to iš anksto, taip pat, todėl, kad, kai tik jūs turite tą galutinį sąrašą skolintojų, kuriuos jūs pažįstate faktui dirbs su jumis ir labiau tikėtina pažiūrės į jūsų paraišką, geriau apsirūpinęs, kuriuo jūs būsite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *