Kur aš galiu gauti paskolą?.

parašė , 2012-07-17 17:07

Būdamas gabus apimti išlaidas, kurios pasirodo nelauktai, vis dar laikydamos jūsų finansinę galvą virš vandens, yra toks tiksliai, apie ką asmeninė greitas kreditas yra viskas. Deja, reikalingumas dažnai pralenkia žinias šitose situacijose, ir daugelio pirmo laiko kreditas gavėjus palieka su neatsakytu klausimu, "Kur aš galiu gauti paskolą?" Atsakymas tik neprasideda ir pasibaigia standartinėmis finansų įstaigomis, daug į laimingą atsitiktinumą daugelio, kas stokoja kredito, kad gautų standartines kreditus, ir gali dažnai pasirodyti, kito pasirinkimo persekiojimas yra jūsų geriausiame finansiniame interese.
Standartinės Banko kreditas

Kai dauguma žmonių svarsto, "Kur aš galiu gauti paskolą?, jie galvoja apie bankus, didelius ir mažus, kadangi jie yra gerai kompetentingi į ne, tiktai apdirba standartines asmenines kreditus, bet taip pat ir, jie jungia daugumą varginančio darbo su jų gavimu. Banko pasirinkimas, kad pasielgtų su jūsų asmeniniu kreditas prašymu ir kanceliariniu darbu turi tiktai būti imtas, jei jūs norite visiškai išplėtoti reikalingos dokumentacijos perteklių. Tipiški bankai reikalingas pilnos apžvalgos jūsų kredito istorijos, istorijos ankstesnės patirties su banku, tvarkaraščiu einamojo atnaujinamojo kredito, jūsų darbo padėties, ir jūsų pajamų į išlaidų santykį. Jei jūs nenorite, ar negalite, kad sutiktumėte ar aprūpintumėte šitą laukimą ir informaciją, tai kitas pasirinkimas galėtų būti geriausias jums.

Peras Perui Lenders Hello. Sekimas arti už bankų būtiname kanceliariniame darbe yra nuo pero prie pero skolinančios paslaugos, kurių pašalpa yra didžiulė kreditas gavėjams, bet kieno įėjimas yra dažnai draudžiamas aukštų standartų. Standartinis skolintojas neturi laukti, kad pasisuks į nuo pero prie pero, skolinantį tinklą, kad atsakytų klausimą, "Kur aš galiu gauti paskolą?" kaip dažniau negu ne reikalavimai kredito daugybei vienišai sutrukdys sėkmingai paraiškai. Jei, tačiau, jūs esate vieneri iš nedaugelio, kurie griežtai palaikė jo kredito rezultatą, yra pilnas JAV gyventojas, ir turi puikią skolą į pajamų santykį, jūs galite ruoštis, kad įeitumėte į vieną iš šitų tinklų, kurie aprūpina labai žemas palūkanų normas ir lanksčius užmokesčio planus.

Kreditinės kortelės

Ne daugelis galvoja atsakymas į, "Kur aš galiu gauti paskolą?" suras juos smūgiuojantis plastikas, bet tai gali lengvai būti greitu, beskausmiu vaistu, kai maža, greita greitas kreditas yra būtina. Tačiau, kreditinė kortelė gali kaip tik taip, kaip skubiai judėti spirale iš kontrolės kai naudotas ne pagal paskirtį, taip daugelis suvokė per jų spuoguotą istoriją skolos, ir kreditinės kortelės neturi būti naudotos, kai įsiskolinęs atmokėjimas negali būti suformuotas, kad sumažintų palūkanas. Planuodamas naudojimą kaip asmeninė greitas kreditas, pabandykite suplanuoti kreditinės kortelės atmokėjimą, kad būtumėte užbaigtas po mažiau kaip 1 iki 2 mėnesių, verčiau grąžindamas jūsų skolą visiškai prieš grakštumo periodą, kad išvengtumėte bet kokių sukaupimo palūkanų.

Mokėjimo dienos kreditas

Jei jūs neišimate mokėjimo dienos kreditas su savo bosu ar darbdaviu, praktika, kuri retai vyksta dabar, kadangi dauguma bendrovės politikos draudžia tai, jūs turite retai pasirūpinti mokėjimo dienos greitas kreditas, kad išspręstumėte dilemą, "Kur aš galiu gauti paskolą?" Mokėjimo dienos kreditas paslaugų terminai ir sąlygos dažnai čiuožia sienos lupikavimo, ir daugelis turi grobuoniškus kreditas punktus, kurie gali būti reikšmingo pinigų ar asmeninių padarinių praradimo priežastis jei visiškai sutartas dėl. Mokėjimo dienos kreditas išlyginimo antroji pusė atsižvelgia į daugelį, kurie negalėtų gauti standartinę asmeninę paskolą, kad sugebėtų gauti pinigų cirkuliaciją, dažnai greičiau skubiai. Ar tikrai greitas, žemų kriterijų kreditas yra vertos besaikių mokesčių, didelių procentų atlygių, ir atšiaurios sutartys galų gale yra jūsų reikalas.

Šeima ir Draugai

Jei jūs kada nors randate save klausiantis garsiai, "Kur aš galiu gauti paskolą?,", kai su draugais ar mylimais vieno dolerio banknotais, ir jie informuoja jus, kad jie būtų laimingi paskolindami jums pinigus, tada laimė yra su jumis. Laimė yra retai su kreditas gavėju, tačiau, ir vietoj to, jūs daugelis turi nueiti pasirūpinantis, gauna paskolą iš jų giminaičių ar draugų. kreditas gavėjas saugosi, gaudamas paskolą nuo artimo ryšio gali kartais būti sugadinto santykio priežastis, ir į paskolą tarp pažįstamo turi tiktai įsitraukti, jei ir partijos visiškai žino pavojus ir įsipareigojimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *