Kur pasiskolinti grynuosius pinigus šiuo momentu

parašė , 2016-06-28 22:06

Kai priešintas su finansine krize, dauguma žmonių nedelsiant pasisuka į mokėjimo dienos kreditus pagalbai. Bet mokėjimo dienos kreditas dažnai atvyksta su labai dideliais procentų atlygiais, kurie gali padėti jus į beviltišką skolą kaip tik taip, kaip skubiai kaip tada, kai jūs gavote pinigus. Šiame straipsnyje, kalbėkime apie kai kurias iš kitų alternatyvų, kurias jūs turite, kai jūs turite pasiskolinti grynuosius pinigus paskubomis.

Pasisukite į kredito sąjungą. Kredito sąjungos yra nekomercinės organizacijos, kurios yra sukurtos, kad padėtų vartotojams su finansiniais reikalais. Ieškokite kredito sąjungos savo vietoje ir paklauskite, jei jie siūlo asmenines kreditus. Asmeninės kreditas, pasiūlytos kredito sąjungų, turi žemesnes normas negu tie pasiūlyti komercinių bankų ir skolintojų, tokiu būdu jie neabejotinai yra verti pradėti darbą

Pasisukite į savo darbdavį. Jei jūs dirbate mažoje įmonėje, kalbate su savo darbdaviu ir klausiate, jei jūs galite gauti savo atlyginimą iš anksto šį mėnesį. Paaiškinkite savo situaciją ir kodėl jums reikia pinigų šiuo momentu. Jei jūs buvote patikimas tarnautojas savo kompanijai, jūsų darbdavys labiausiai tikėtina norės suteikti jūsų prašymą. Bet kokiu atveju, jūsų darbdavio pagalbai prašymas vis dar yra tas bandymo vertas. Jei jūs dirbate didesnėje kompanijoje, jūs galite kalbėti su savo HR skyriumi. Paprastai, didelės kompanijos tikrai siūlo finansinės pagalbos programas savo darbdaviams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasiskolinkite nuo draugo ar šeimos nario. Pasiskolinimas pinigų nuo draugo ar šeimos nario yra kitas pasirinkimas, ir tai duoda jums galimybę gauti paskolą be palūkanų apskritai. Tačiau, turėdamas reikalo apie pinigus, geriau padėti visas detales raštu ir įsitikinti, kad sutartis yra pasirašyta abiejų partijų, kad išvengtų bet kokių komplikacijų.

Socialinės rūpybos organizacijos. Kvieskite Socialinės rūpybos organizaciją savo rajone pagalbai. Jei tam tikra organizacija tiesiogiai nesiūlo finansinės pagalbos, jie gali suteikti jums rekomendaciją ar patarimą dėl kuris organizacija nueiti į.

Kalbėkite su savo kreditoriumi. Jei priežastis, jums reikia pinigų paskubomis užmoka jūsų kreditoriui, kitas pasirinkimas yra pokalbis su jūsų kreditoriumi vietoj to ir jūsų mokėjimo termino ištęsimo prašymas. Dauguma kreditorių norės išplėsti iki 30 dienų, jei jūs duosite jiems aukštintą pranešimą. Taip pat, paprašykite, kad jūsų kreditorius nepraneštų to kaip vėlyvo užmokesčio, jei jūs galite sudaryti tai prieš nusitęsusį galutinį terminą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mokėjimo dienos kreditas. Jei jūs iš tikrųjų turite pasisukti į mokėjimo dienos kreditus greitai finansinei pagalbai, svarbus daiktas, kad atsimintų yra, randa skolintoją, kuris siūlo protingas normas ir kainas. Turėkite galvoje, kad mokėjimo dienos kreditas turi būti sumokėtos per kitas 25 dienas ar prie jūsų kito atlyginimo, kad išvengtų užsitraukti palūkanų normas jūsų paskoloje.

Taip, jūs galite gauti grynuosius pinigus, kurių jums reikia nedelsiant, ir jūs galite net pateikti savo paraišką tiesiai nuo jūsų kompiuterio, bet nepamiršti neskubėti jūsų mokėjimo dienos kreditas skolintojo pasirinkime. Visada skaitykite terminus ir sąlygas jūsų kreditas ar jūsų mokėjimo dienos kreditas sutarties visiškai prieš jūsų paraiškos pateikimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *