Lengvas skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina blogam kreditui – du puikūs būdai įtikinti skolintojus

parašė , 2016-01-31 13:16

Blogi kredito kreditas gavėjai yra paprastai nesėkmingi, kai tik tai atvyksta į pinigų pasiskolinimą. Jie randa tai labai sudėtingas būti finansuoti, kartais beveik neįmanomi. Daugelis mato brangias mokėjimo dienos kreditus ir grynųjų pinigų avansus kaip vienintelis skolinimosi pasirinkimas, kadangi bankai ir kompanijų skolinimas atmeta savo kreditas paraiškas. Yra būdų, tačiau, gauti finansavimą pagal pakenčiamą normą, padorų kiekį, ir patogius terminus. Tai yra tik žinojimo klausimas, kaip priartėti prie skolintojų, ir kur ieškoti asmeninių paskolų

Dauguma žmonių pasirodo blogoje kredito situacijoje dėl aplinkybių už jų kontrolės: rimta medicinos sąlyga, sausindamas pinigus brangių gydytojo sąskaitų, ligoninės kaltinimų, ir nurodymo kainų, skausmingų skyrybų formose, palikdamas jus su milžinišku kiekiu skolos nuo jūsų išskyrus, praradimas pajamų, turėti užmokėti įpjovimą ar priverstinį nedarbą, ir daugelį kitų
Nesena ekonominė padėtis nedarė to nedaug lengvesnio ant vartotojų, versdama daugelį atsilikti ant jų sąskaitų. Tuo metu, kai blogi laikai visada gaudo jus nepasiruošęs, yra visada gerų perspektyvų ateityje, prašom neleisti savo laikinų sunkumų varžyti jus. Verslo skolinimas yra aptemptas, ir daug skolintojų bando išplėsti savo pelningas galimybes, judėdami į subsvarbiausią skolinančią rinką. Vis daugiau skolintojų nori pasiūlyti pagalbos ranką asmeninių paskolų formose, iki tol, kol jūs žaidžiate pagal jų žaidimo taisykles.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įrodykite Savo Atmokėjimo Gebėjimą

Labai mažai žmonių žino, kad kredito rezultatas nėra vienintelis lemiamas faktorius skolintojams. Tuo metu, kai gero kredito rezultato turėjimas labai pagerintų jūsų sėkmingos kreditas paraiškos galimybes, neįmanoma gauti paskolą, neįrodant jūsų gebėjimo grąžinti pasiskolintus kiekius. Tai ypač teisinga su blogais kredito kreditas gavėjais, kadangi jų bloga kredito daugybė žaidžia prieš juos, darydama kitus faktorius, svarbesnius skolintojų akyse. Svarbu aprūpinti tinkamą valstybę jūsų finansų ir parodyti, kad jūs turėsite pakankamai likiusių pinigų po savo reguliarių išlaidų, kad aptarnautumėte paskolą. Jei jūs ne, labiausiai tikėtina jūsų paraiška paneigti, nesvarbu koks jūsų kredito rezultatas yra, jei jūs nesitikite konsoliduoti savo skolas, ir jūsų naujas kreditas užmokestis pakeistų mėnesinius užmokesčius jūsų ankstesnėse kreditase ir kredito linijose.

Suteikite Skolintojui Saugumą

Kadangi su blogais kredito kreditas gavėjais visada elgiasi kaip didelės rizikos grupė skolintojai, būtent jūsų atsakomybė įtikinti jūsų skolintoją, jūs grąžintumėte paskolą atgal. Geriausias būdas padaryti taip pasiūlo įkeistą turtą, kad palaikytų jūsų paskolą. Turėjimas kai kurių vertingų dalykų dispozicijoje atveju kreditas finansinių įsipareigojimų nevykdymo mažina skolinančius pavojus, ir labai gerina galimybes gauti jūsų kreditas prašymą, kuriam pritariama. Dažniausiai panaudoti papildomi tipai yra nekilnojamasis turtas ir transporto priemonės. Neturi reikšmės, jei jūs jau turite paskolą, iki tol, kol yra kažkoks teisingumas jūsų namuose, jūs galite panaudoti tai, kad gautumėte jūsų paskolą. Kita didelė nauda gauti jūsų paskolą su asmeniniais vertingais dalykais yra žemesnės palūkanų normos ir aukštesni kreditas kiekiai. Iki tol, kol skolintojai turi kažką, kurį jie gali parduoti tuo atveju, jei jūs užgrobiate užmokesčius savo paskoloje, jie yra daugiau susilpninti, kai tik ji atvyksta į asmeninį skolinimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *