Miegamasis – jūsų miegui

parašė , 2018-09-12 14:37

Miegamasis – tai ne tik dar viena erdvė fantazijai, kuriant kuo gražesnį interjerą, bet svarbiausia – jūsų poilsio, jūsų nuostabaus miego vieta. Dubingių miegamojo interjeras gali padėti jums pagaliau gerai išsimiegoti, bet pirmiausia jūs vis tiek patys turite suprasti, kokio interjero norite, kokiame galėtumėte pailsėti geriausiai. Kaip kurti tą miegamojo interjerą? Tai visgi gal ir nėra taip lengva. Kad nekartotumėte svetimų klaidų, iškart daryti stenkitės gerai. Pagalvokite apie keletą dalykų, kurie leis jums miegamajame gerai išsimiegoti.

Lovos aukštis

Interjero įrengimasTaigi, vienas svarbiausių ir pirmųjų dalykų, apie kurį reikės galvoti, tai bus lovos aukštis. Kokio aukščio iš tiesų turi būti lova? Ji gali būti įvairi, tačiau jums visa tai turi būti patogu. Pagalvokite, kas lovoje miegos. Kokių turite sveikatos problemų, gal sunku įlipti į aukštesnę lovą? O gal kaip tik – kuo žemesnė, tuo nepatogiau? Idealu, kai lovos čiužinys yra aukščiau kelių. Tačiau siekiant maksimaliai išnaudoti mažas erdves, lovos aukštis keičiasi. Gali būti lova antresolėje, o gali būti tarsi ant komodos užkelta.

Geras čiužinys

Komfortui labai svarbu, kad čiužinys būtų patogus. Nei per minkštas, nei per kietas. Toks, ant kurio miegant tikrai pailsite ir nieko paskui neskauda, ir nekenkia paskui laikysenai, stuburui.

Prie sienos ir kampe – lova

Planuojant baldų išdėstymą, visada geriau lovą laikyti ne kažkur viduryje kambario, o prie sienos ar kampe. Psichologiškai miegant mums norisi kažkokio saugumo, dėl to nejaukiai jaučiamės miegodami kažkur viduryje kambario, tarsi gulėdami ant didžiulio padėklo. Tad stenkitės išvengti tokių projektų ir dėkite lovą prie sienos.

Ką statyti šalia lovos ir ko nelaikyti

Kurdami protingą ir gražų interjerą miegamajam, iškart galvokite, kokie baldai ir daiktai atsidurs prie lovos. Patogu, kai iš abiejų pusių yra nedidelės lentynėlės, ant kurių tikrai saugiai galima pasidėti stiklinę vandens, knygą, telefoną, akinius ir pan. Tačiau taip, kad bemiegant lengvai ranka neužkabintumėte ir nenuverstumėte tų daiktų. O paskui kas vakarą einant miegoti tai jau bus kiekvieno asmeninis reikalas – nenuversti, nenumesti ir kitaip neapgadinti. Neprisidėti kažkokių nereikalingų daiktų šalia lovos.

Lovos apšvietimas

Jaukiam miegui reikia gerai apgalvoti miegamojo kambario apšvietimą. Reikėtų vienos užpildančios šviesos, idealu, jeigu ji reguliuojasi ratuku. Ir dar vertėtų pasidaryti apšvietimą lovai, kad būtų galima gulint lovoje tiesiog patogiai įsijungti lemputę ir paskaityti knygą, taip pat ir išjungti viską, apėmus apsnūdimui, tiesiog nesikeliant iš lovos, viską darant vietoje, gali tekti sukurti ir distancinio valdymo pultelius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *