Nauji kotedžai Kalnėnuose

parašė , 2016-04-19 23:59

Šiandien naujų butų statybos sostinėje vykdomos ypač aktyviai. Kadangi įsigyti nuosavą namą Vilniaus centre sudėtingiau, kyla nauji butai ir nauji kotedžai Vilniuje. Žvėryno rajonas, Pilaitė, Pašilaičiai, Užupis. Antakalnis – vietos, kuriose kuriasi naujų statybų kvartalai, sudaryti iš modernių A tipo būstų. Šiandien daugiau pakalbėsime apie naujų kotedžų kvartalą, kuris jau prieinamas pirkėjams. Tai Hilltown kvartalas Kalnėnuose.

Kalnėnai – gamtos prieglobstis mieste

Kalnėnų gyvenvietėKalnėnai – dalis, priklausanti Vilniaus miestui ir įsikūrusi rytinėje dalyje (važiuojant nu Rasų) ir esanti kitoje kelio Guriai pusėje. Rajoną daugiausiai sudaro individualūs namai. Vizualiai dailioje vietovėje, pasižyminčia gamtos apsuptimi, tačiau nenutolusia nuo Vilniaus miesto centro, jau pastatyta nemažai naujų būstų, įgyvendinta statybų projektų. Rajone yra prekybos centrų, gydymo įstaigų, netoliese yra darželis ir mokykla, kas yra svarbiausia jaunoms, mažus vaikus auginančioms šeimoms. Netoliese yra Pavilnio regioninis parkas, taip pat – Ribiškių kraštovaizdžio draustinis, kuris visada suteisks galimybę su šeima džiaugtis puikiomis valandėlėmis gamtoje. Puikiai išvystyta ir nulat tobulinama keliš infrastruktūra užtikrins tobulą susisiekimą su miesto centru, o medžių ir žalumos apsupra vietovė užtikrins gaivų ir švarų aplinkos orą. Vienas naujausių projektų – Hilltown kotedžų kvartalas. Projektas įgyvendinamas, atsižvelgiant į šiuolaikinio žmogaus poreikį miesto gyvenimo ritmą derinti su gamtos derme. Visi statomi kotedžai yra daugiau nei 100 kvadratų, trijų aukštų. Įgyvendinamame projekte siūlomi trijų etapų darbai. Vieni kotedžai parduodami jau pastatyti su daline apdaila, kitiems siūlomas pilnas įrengimas ir, galiausiai, pateikiami planuose numatytų statybų darbai. Šie nauji kotedžai Vilniuje itin modernūs, juose įrengta moderni šildymo sistema, inovatyvi vintiliacinė sistema, pakeliami garazo vartai, pastatai projektuoti, indžineriniai tinklai vesti ir komunikacijos tiestos, remiantis inovatyviausiomis technologijomis bei siekiant užtikrinti ekologiškiausią, ekonomiškiausią sprendimą. Puikiai sutvarkyta aplinka, nuosavas žolės plotelis, padės džiaugtis vasarą gamtos teikiamais malonumais. Be to, čia pat yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kur vaikai galės turiningai leisti laiką, prižiūrimi tėvų, o tėveliams aplink bus pakankamai erdvės sportuoti ir puoselėti sveiką gyvenimo būdą. Be to, visad rajonas yra uždaras ir visą parą saugomas saugos tarnybų. Prie kotedžų įrengimo prisidėjo nemažai garsių statybų, apdailos ir dizaino įmonių, tarp jų tokios kaip plytelių salonas Keramas, plytelių salonas Porfyras, vidaus duris gaminanti įmonė Morita, Iris plytelių salonas, grindų salonas Tiktora, buitinės technikos meistrai BNT, Jaukurai ir kitos įmonės, padėjusios sukurti nepriekaištingą Hilltown kotedžų fasadą. Šiandien daug žmonių, kurie jaučiasi „nepakankamai subrendę“ namui, tačiau nenorintys savęs uždaryti tarp bloko sienų į butą, nusprendžia įsigyti kotedžą. Tai iš tiesų labai sveikintinas pasirinkimas, ir didžiulė investicija, kuri, net ateityje ir persigalvojus, visada bus gerai įkainota. Ypač jeigu galvoje turime kotedžo įsigyjimas Vilniaus mieste, kaip šiuo atveju.

Jauna šeima – į Kalnėnus

Simona ir Matas į Vilnių atsikėlė iš mažo Lietuvos miestelio. Pora sostinėje ieškojo, kur įleisti šaknis, todėl ilgą laiką banko paskolos dar nebuvo prieinamos dėl nepastovių pajamų. Štai kai pagaliau, po tiek laiko bankas suteikė porai solidžią paskolą, jauni sutuoktiniai susidūrė su kita problema- kokį būstą rinktis: seną ar naują butą? Namą?Įrengtą ar tik su daline apdaila. O galbūt renovuotą? „Jautėmės, tarsi gyvenimas bute buvo įgrisęs, o namui dar nesijautėm subrendę, juk jam nuolat reika priežiūros, o mes dirbam nuo ryto iki vėlaus vakaro. Be to, norėjos ekonomiško, efektyviai veikiančio varianto“-pasakoja Matas. Poros pasirinkti nauji kotedžai Vilniuje, Kalnėnų gyvenvietėje – be abejonės, vienas geriausių pasirinkimų, kokį buvo galima padaryti šiandieninėje NT rinkoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *