Naujų metų idėja: vakaras Osle

parašė , 2016-12-15 08:23

Kodėl gi šių Naujų metų neatšventus įspūdingai ir tikrai kitaip? Gal nebūtinai Naujų metų, o tiesiog šventinio periodo? Iš tiesų kiekvienas ieškantis nuotykių, šilumos, įspūdžių ir geros nuotaikos, turėtų pasirūpinti sau pačiam tokia dovana kaip bilietai į Oslą. Jeigu dar nesate buvę Norvegijoje, tuomet patikėkite, kad nėra geresnio laiko, nuo kurio galima pradėti pažintį su šia stebuklinga šalimi, kaip Kalėdinis periodas.

Paragauti norvegiško sūrio

Lėktuvu į OsląVienas iš dalykų, kurį būtina padaryti būnant Osle – tai paragauti norvegiško sūrio, kurio net analogų nerasite Lietuvoje. Skrydis į Oslą ir skrydis į Norvegiją paprastai yra labai pigus. Tą garantuoja įvairios oro linijos (nors bilietų visada verčiau ieškoti per tarpininkus, kurie yra safo sferos specialistai bei greičiausiai jums galės pasiūlyti poreikius atitinkančius skrydžius). O sūris yra gana brangus. Tačiau, kai tik tiek sumokate už kelionės bilietus į Oslą (gal tik 10 eurų žmogui), tai ir brangesnio sūrio nusipirkti negaila. Paragaukite karamelizuoto ožkų arba karvių sūrio, kuris pardavinėjamas stambiais gabalais. Norvegai jį itin mėgsta valgyti užsidėję ant batono su vyšnių uogiene.

Pasidžiaugti šiaurine kalėdine nuotaika

Kur jau kur, o Norvegijoje tai tikrai atrasite Kalėdų nuotaiką. Juk sakoma, kad ir Senelis Šaltis arba Kalėdų Senelis yra būtent iš šiaurinės Skandinavijos dalies. Taigi, skrydis į Norvegiją šventiniu periodu atrodo tikrai pagrįstas dalykas. Manote, kad mūsų miestai turi neblogas kalėdines dekoracijas, gražią eglutę ir mielą Kalėdų miestelį? Jūs dar nematėte, kaip šį reikalą tvarko skandinavai. Ten visi miestai tampa ištisomis Kalėdų oazėmis.

Pamatyti vakarietišką prabangų gyvenimą

Dar viena priežastys, kodėl verta su pigiais bilietais aplankyti Norvegiją – tai tikslas pamatyti tą svajonių šalį, į kurią taip noriai emigruoja lietuviai, lenkai, latviai ir pusė Afrikos. Kaip atrodo tas nuostabus, gražus gyvenimas? Koks jis? Kaip ten vyksa tas gyvenimas, kurio visi pavydi? Kaip gyvena šalis, kurioje nėra tiek daug neveikiančių ar bankrutuojančių verslų, kur viskas sekasi.

Aplankyti ten dirbančius artimuosius

Aišku, jūs taip pat turite artimųjų, kurie vienur ar kitur emigravę. Nepamirškime, kad šventės yra susitikimo metas. Tad kodėl ne per Kalėdas nuvykus jų aplankyti? Ypač, jeigu jie gyvena Norvegijoje. Tada netgi galėsite lengviau atsikvėpti ir sau patiems tarsi padaryti paslaugą, nes gausite iškart pigesnę nakvynę kažkur pas pažįstamus, mat nors skrydžiai į Norvegiją pigūs, tačiau nakvynė bus tikrai brangi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *