Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose traukia naujakurių dėmesį

parašė , 2018-07-20 20:58

NT LietuvaGyvenimas sostinėje vilioja tiek vyresnius, tiek jaunesnius Lietuvos gyventojus. Vilnius garsėja unikalia atmosfera, gausiomis pramogomis, didžiaisiais prekybos centrais, geromis darbo galimybėmis, patogia infrastruktūra. Šiuo metu naujų namų ieškantys naujakuriai ypatingą dėmesį rodo neseniai pradėtam projektui – nekilnojamas turtas Pašilaičiuose vertinamas dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio, patogios lokacijos, aukštos kokybės statybinių medžiagų, komfortiškų gyvenimo sąlygų.

Ko ieško naujakuriai?

Vertinant naujakurių poreikius, reikia pripažinti, kad didžiausias dėmesys skiriamas būsto kainai. Vis dėlto, gerėjanti ekonominė situacija, augančios algos ir besiplečianti nekilnojamojo turto rinka sudaro itin palankias sąlygas įsigyti svajonių namus. Kalbant apie kainą, būtina kalbėti ir apie būsto kokybę. Investicijos į aukštos kokybės namus visuomet yra finansiškai geresnis sprendimas, kadangi toks būstas ilgesnį laiką išlaiko savo vertę, jį lengviau parduoti, be to, tuo atveju, jei ketinate imti paskolą, reikėtų žinoti, kad naujos statybos projektus kur kas palankiau vertina bankai ir kiti kredito teikėjai.

Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, kuriame neišvengiamai susidursite su transporto spūstimis. Labai svarbu įsigyti namus ten, kur jausitės patogiai. Iš namų turėtumėte kuo lengviau pasiekti darbovietę, neturėtų kilti rimtų problemų vežant vaikus į darželius ar mokyklas, be to, turite būti tikri, kad lengvai pasieksite prekybos vietas, pramogų ir paslaugų objektus. Kitaip sakant, gyvenimas Vilniuje neatsiejamas nuo nuolatinio judėjimo, todėl turite įsigyti namus ten, kur patogiai galėtumėte naudotis tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu.

Kad gyvenimas būtų patogus ir komfortiškas, reikia rinktis namus, kuriuose patogiai jaustumėtės tiek jūs, tiek visa jūsų šeima. Tai reiškia, kad svarbu galvoti ne tik apie būsto išplanavimą, kvadratūrą ar namų įrengimą, bet ir apie pačią gyvenamąją aplinką. Net ir grįžę vėlų vakarą namo, turite jaustis saugiai, neturėtų kilti problemų dėl automobilio stovėjimo vietos, turėtumėte būti tikri, kad dienos metu išėję pasivaikščioti su vaikais ar draugais, galėsite mėgautis privatumu, patogiu ir maloniu laisvalaikiu.

Projektas, viliojantis naujakurius

Naujasis AmberCity projektas atitinka visus anksčiau minėtuosius kriterijus, todėl naujakuriai šiuos butus vertina itin palankiai. Tai šiuolaikiškas, patogus, racionaliai apgalvotas daugiabučių projektas, įrengtas struktūriškai patogioje miesto vietoje. Moderniai įrengtas vidinis kiemas suteikia pageidaujamo privatumo, leidžia mėgautis maloniu laisvalaikiu su šeima. Vaizdo stebėjimo sistemos ir rakinamos laiptinės rūpinasi jūsų saugumu, patogios automobilių stovėjimo aikštelės, šalia esančios viešojo transporto stotelės – patogiu judėjimu, nepriklausomai nuo to, ar ketinate naudoti nuosavą automobilį ar važinėsite viešuoju transportu. Funkcionaliai įrengti, apgalvotai suprojektuoti butai suteikia pageidaujamo komforto, puikiai atitinka tiek šeimos, tiek individualių pirkėjų lūkesčius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *