Nešiojamas kompiuteris: kaip išsirinkti?

parašė , 2015-07-18 20:05

Nesiojamas kompiuterisPaskutiniu metu nešiojamas kompiuteris yra pasirenkamas dažniau nei stacionarus: gana dažnais atvejais kompiuterį tenka persivežti iš vienos vietos į kitą, tad toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas geriausių. Nešiojamų kompiuterių įvairovė yra tikrai labai plati, todėl neretai yra teiraujamasi, kaip galima būtų pasirinkti tinkamiausią. Kompiuteris gali būti naudojamas pramogoms (pavyzdžiui, įvairiems žaidimams), darbui ar mokslams, tad įvertinę, kam dažniausiai naudosite kompiuterį, išsirinkti tinkamiausią bus paprasčiau. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Procesorius

Tai – vienas svarbiausių kriterijų, renkantis tinkamiausią nešiojamą kompiuterį. Šiandien nešiojami kompiuteriai gali būti praktiškai tokie pat galingi, kaip ir stacionarūs, ir renkantis tinkamiausią variantą, reikėtų įvertinti procesoriaus parametrus: taktinį dažnį, branduolių skaičių, sisteminės magistralės dažnį ir atminties dydį.

Budėjimo trukmė

Tuo atveju, jei nešiojamas kompiuteris yra naudojamas darbui, ir neretais atvejais tenka jį naudoti ne tik namuose, bet ir kitose vietose, svarbu įvertinti, kokia kompiuterio darbo trukmė.

Kompiuterio gamintojas

Visada yra norima, kad kompiuteris tarnautų pakankamai ilgai, todėl gana dažnais atvejais yra pasirenkami žinomi kompiuterių gamintojai, kurie paprastai gali garantuoti, kad kokybe nereikės nusivilti. Jei dvejojate, kokio gamintojo kompiuteris galėtų geriausiai pasiteisinti, internetinėje erdvėje galite susirasti įvairių kompiuterių apžvalgas.

Kietasis diskas

Paprastai yra tikimasi, kad kompiuterio talpa bus kuo didesnė, todėl renkantis nešiojamą kompiuterį visada yra svarbu atkreipti dėmesį, koks informacijos kiekis gali būti saugomas.

Vaizdo plokštė

Kompiuterio vaizdo plokštės gali būti integruotos ir neintegruotos. Neintegruota vaizdo plokštė gali būti geresniu pasirinkimu, jei dažnai žaidžiate kompiuterinius žaidimus, tačiau nusiteikite, kad ši vaizdo plokštė kainuos brangiau.

Kaina

Jei esate numatę, kokią pinigų sumą galite paskirti kompiuteriui, pasirinkimo galimybės susiaurės. Jei nešiojamo kompiuterio ieškosite internetinėse parduotuvėse, galėsite pasirinkti tam tikrą kainų amplitudę, ir tinkamiausius pasirinkimus galėsite rasti dar greičiau.

Dydis

Jei kompiuterį tenka dažnai nešiotis, tikėtina, kad norėsite gana kompaktiško kompiuterio, tačiau svarbu įsitikinti, kad juo naudotis bus tikrai patogu. Jei nešiojamas kompiuteris yra gana nedidelis, žinoma, jį nešiotis bus tikrai patogu, tačiau jo klaviatūra ir ekrano įstrižainė gali būti pernelyg maža.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *