Pareigos pervežimo paslaugų įmonėje

parašė , 2017-03-17 14:29

Logistikos įmonės, kuriose vykdomos pervezimo paslaugos, nuolat ieškoma naujų darbuotojų. Ypatingai tai būdinga didelėms tarptautinėms kompanijoms, kuriose tikrai yra ir daug ką veikti. Logistika yra labai gyva rinka, čia nuolat kažkas keičiasi, tad ir darbuotojų paklausa yra nemaža. Kokių darbuotojų ieško logistikos įmonės

Transporto koordinatorius

Pervežimai pigiauKą turėtų daryti transporto koordinatoriai? Jų darbinėje veikloje būtų tokios užduotys kaip nuolatinis krovinių nukreipimas reikiamomis kryptimis. Reikėtų greitai ir sklandžiai organizuoti, kad tai vyktų. Taip pat reikės elementarius dalykus padaryti dirbant su užsakymais, jų administravimu, įvedinėjant duomenis į duomenų bazes. Kaip ir visiems kitiems logistikos meistrams, šios profesijos atstovui reikės tikrai gero, išlavinto komunikabilumo bei užsienio kalbų žinių: anglų, rusų, lenkų. Kadangi darbas logistikoje visuomet labai dinamiškas, teks mokėti tikrai greitai orientuotis, viską suspėti padaryti laiku.

Transporto vadybininkas

Kuo nuo pastarosios profesijos skirsis transporto vadybininko kėdė? Jam daugiausiai teks dirbti būtent organizuojant transportą, suderinant krovinių gabenimą su vairuotojais, taip pat klientais. Kaip ir anuo atveju, reikės ir elementaraus kompiuterinio raštingumo, išmokti naudotis tam tikromis duomenų bazėmis, taip pat būti operatyviu, mokėti užsienio kalbas, komunikuoti. Transporto vadybininkui gali tekti pačiam pardavinėti savo paslaugas, todėl jam reikės ir itin didelio iniciatyvumo. Kaip visuomet, geriau tiems, kas jau turi tokio ar panašaus darbo patirties.

Vairuotojai

Kokios gi pervezimo paslaugos be pačių realų darbą dirbančių žmonių – vairuotojų. Tai jie leisis į tikras keliones, kol kiti skambins bei mals liežuviu. Tai ji važiuos tūkstančius kilometrų ir stengsis laiku pristatyti krovinį. Tai jie rizikuos savo gyvybe ir sveikata, vykdami pavojingais keliais į tolimus reisus. Tokiems žmonėms teks nudirbti tikrą juodąjį darbą. Tačiau jam nereikalingas komunikabilumas, greiti vadybos įgūdžiai. Tai darbas atkakliems ir ištvermingiems amatininkams, kurių amatas, šiuo atveju, bus vairavimas. Žinoma, turi būti geras vairuotojas, turintis atitinkamus reikalingus vairavimo pažymėjimus. Vairuotojai turi pasižymėti gera sveikata bei šaltais nervais, kad galėtų ištverti visas sunkias ir sudėtingas situacijas, kad galėtų ilgai ir kantriai važiuoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *