Pasirašantysis kartu su kitais skolina – perduoda jūsų gyvenimą, ir jų taip pat!

parašė , 2014-09-22 21:46

Daug tėvų padėjo savo suaugusiems vaikams gauti pradžią ant kredito rezultato bėgtakio einančio pasirašančiojo kartu su kitais, ar laiduotojo mažai greitas kreditasi. Paprastai tai yra automobiliui ar baldams jų pirmam butui. Pasirašančiojo kartu su kitais greitas kreditas reikalingas kažko, kuriuo gali patikėti, kad grąžintų paskolą ir kažką, kas patiki tuo pagrindiniu kreditas gavėju. Santykis yra dažnai tėvas vaikui ar dėdei/tetai sūnėnui/dukterėčiai. Tai gali būti vyru ir žmona ir tarp brolių, bet ne tiek bendra, kad būtų surandama tarp nesusijusių žmonių.

Net jei jūs esate gana pastoviame santykyje su kažkuo, draugo/draugės pasirašantieji kartu su kitais nėra bendras mišinys, bet tai tikrai vyksta. Per dažnai rezultatas yra draugas, daugiau neturi draugės ar atvirkščiai ir skola yra našta abiem
Kai tai yra šeima, kurie yra apimti, ilgai valdydami nesantaiką, ir tarpusavio kivirčai gali naikinti gyvenimą nuo lapkričio iki gruodžio per daug dešimtmečių, kad atvyktų ir padarytų likusią dalį metų gana ledinę, taip pat.

Visas pasirašančiojo kartu su kitais kreditas punktas yra, kad, jei kreditas gavėjas nepajėgia užmokėti, skolintojas turi kreipimąsi pagalbos, kad sugrąžintų jų pinigus nuo pasirašančiojo kartu su kitais. Pasirašantysis kartu su kitais yra nuolatos kažkas su geresniu kredito rezultatu ar daugiau vertingų dalykų, kad pralaimėtų negu svarbiausias kreditas gavėjas. Būkite užtikrintas, jei mažas Johnny nepajėgs užmokėti, jie atvyks po jūsų, Tėvelio.

Ką daugelis nesupranta yra, kad kai kuriose valstybėse, jie gali atvykti po jūsų, pasirašančiojo kartu su kitais, prieš trukdymą persekioti jauną Johnny, kuris yra išvykęs kolegijoje. Jūs labiau tikėtina atnešite pranešimą atgal į juodaodį, galų gale. Jūs turite pinigus, ar bent jau skolintojas manė, kad jūs turėjote, kai jie priėmė jus kaip pasirašantįjį kartu su kitais.

Jei Johnny finansinių įsipareigojimų nevykdymas, jie įrašys tai į sąrašą ant jo kredito istorijos ir, kadangi jūs esate taip atsakingas už skolą, kaip jis yra, ant jūsų taip pat. Net jei skola yra geroje padėtyje, tuo metu, kai tai vis dar aktyvu, tai galėtų padaryti tai sudėtinga jums gauti finansus savarankiškai. Galų gale, jūs turite tačiau daug, greitas kreditas yra ten prieš jūsų vardą, nesvarbu kas važiuoja aplink automobilyje, kurį tai nupirko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei Johnny tikrai pirko automobilį su greitas kreditas ir leidžia draudimo liapsusą, tada turi nelaimingą atsitikimą, jūs galėtumėte turėti bėdų ten taip pat. Skolintojas galbūt primygtinai reikalavo, kad automobilis buvo užregistruotas ir jūsų vardais, ir jūs galbūt išėmėte draudimą savo vardu su jūsų sūnumi kaip pažymėta tvarkyklė, užmokėjote amžiaus franšizę ir manėte, kad daiktai buvo saldūs. Bet tada Johnny užmiršta užmokėti atnaujinimą premijos ir turi nelaimingą atsitikimą. Spėjimas, kas yra taip pat atsakingas už finansinį krachą, kad tai prasidėjo? Taip, jūs. Pasirašantysis kartu su kitais.

Jei Johnny pavėluos užmokesčiuose, ir jie siunčia rinkėjus po jo, jie atvyks po jūsų, taip pat. Jūs gausite tuos pačius paklausimus, kuriuos Johnny gauna, tas pats varginimas, kad grąžintų skolą ir, žinoma, yra dabar mokesčių, baudų, kaltinimų, palūkanų ir bet koks ant viršūnės nepadaryto balanso, už kurį jūs esate taip pat kaip tik taip, kaip atsakingas.

Mes visi norime padėti mūsų vaikams gauti gerą pradžią gyvenime, bet galbūt geriausias kelias sako "Ne" kartais. Ištirkite alternatyvius būdus gauti juos į jų pirmą automobilį, galbūt nupirkite jį savarankiškai ir turėkite juos atiduoti jūsų sumokėjimą kas mėnesį. Jūs pažįstate savo vaiką, jei jie vargiai valdys šeimos normas yra mažos galimybės, jie palaikytų savo galą kontrakto su vyraujančiu skolintoju. Blogiausiame, jūs nenesate namie tam, daug daugiau už jūs susitarėte dėl to, kai jūs pasakėte, ok, aš būsiu cosign, sūnus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *