Patarimai tam, kad gautų paskolą

parašė , 2017-03-07 21:59

Yra jūs nuotaikoje naujam automobiliui, bet negali gauti tos automobilių kreditas? Jūsų vyras yra pasiruošęs nupirkti tą naują valtį, bet negali gauti valties kreditas? Gal Jūs norėtumėte panaudoti savo naminį teisingumą, kad atsiskaitytumėte su kai kuriomis sąskaitomis, daryti investiciją, ar imti labai būtinas atostogas? Jūs galite pasakyti taip bet kuriems šitų klausimų. Bet kiekvienas bankas, kurį jūs lankote sako ne jūsų prašymui finansavimo.

Einamojoje Amerikos ekonominėje krizėje vis daugiau žmonių turi sunkumą, gaudami finansavimą, kurio jiems reikia. Daugelis jų turi gerą ar puikų kreditą. Bet bankai per naciją yra svyruojantys, kad paskolintų nepriklausomai nuo kredito rezultato. Teksaso bankai yra ne skirtingi. Ne tiktai Teksaso bankai kenčia nuo tų pačių svarstomų problemų kaip kiti Amerikos ir pasauliniai bankai, bet jie taip pat nenori išplėsti kreditą į klientus
Kadangi didžioji dalis sistemos yra kurstyta kredito srauto, kaip kiekvienas turi gauti paskolą per šią krizę?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai nereiškia, kad jūs nesugebėsite gauti paskolą. Tai tik reiškia, kad jums, galbūt, reikia investuoti šiek tiek daugiau pastangų anksčiau, negu jūs sugebėsite gauti tą paskolą. Yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad pagerintumėte jūsų galimybes gauti paskolą:

Pirma, neskubėkite, kad svarstytumėte jūsų einamąją kredito situaciją ir asmeninius finansus. Yra daug paslaugų ta pasiūlymo nemokamos kreditingumo ataskaitos analizė. Jūs turite kruopščiai nagrinėti savo kreditingumo ataskaitą. Ieškokite bet kokio skirtingumo ar neigiamo registravimo. Dirbkite nenuilstamai, kad pataisytumėte juos.

Paskui, būkite įsitikinęs, kad jūsų visaapimanti skola yra minimali ar neegzistuojanti. Mažiau įsiskolinęs kurį jūs įsiskolinate patrauklesniam skolinančiai įstaigai, kuria jūs būsite. Prieš populiarias nuomones nėra jokio tokio daikto kaip gera skola. Vienas iš jūsų aukščiausių prioritetų turi būti, kad sumažintų jūsų pajamas į įsiskolinusį santykį.

Pagaliau, išvenkite naudoti savo išėjimą į pensiją ar santaupas įkeistam turtui. Kasoje esantys pinigai yra visada patrauklūs bankams. Daug įstaigų gali reikalingas, kad jūs gautumėte paskolą su jūsų santaupomis ar kitais grynaisiais pinigais. Bet pabandykite išvengti to. Kiekis pinigų, kuriuos jūs prarandate, kai jūs atsiimate savo išėjimą į pensiją anksti yra DIDŽIULIS! Padarykite kažką, kuris jūs galite, kad išvengtumėte to, kadangi jūs galite tikėtis beveik 50 % bendrosios sumos, kuri bus nuimta nubaudimo mokesčiuose ir mokesčiuose. Kai jūs svarstote tai, tai gali būti verta laukti prieš dar kelis mėnesius prieš tos kreditas gavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gali būti daug bankų Teksase, kurie neskolina. Bet yra kelių, kurie sugeba paskolinti dėl federalinių fondų, pailgintų į juos. Kredito sąjungos yra taip pat gera vieta surasti finansavimą. Jei jūsų kredito situacija yra tokia, kad jūs galite lengvai ruoštis asmeninei greitas kreditasi, tada išlaiko apsipirkimą, kol jūs nerandate teisingos įstaigos jums. Užduokite daugiau klausimų viršuje priekis, kad jūsų laikas nebūtų išeikvotas. Sulaikykite savo kantrybę pilname padarinyje, ir galų gale jūs sugebėsite gauti tą naują automobilį, naują valtį, ar paimti tas ilgas lauktas atostogas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *