Penki patarimai, kad pasodintų blogą kreditą paskolina nesvarbu, kaip blogas jūsų kredito daugybė

parašė , 2014-10-24 16:37

Viskas tai ėmimas yra keli vėlyvi užmokesčiai įmokos paskoloje ar paskoloje. Galbūt jūsų sąskaitos krovė viršuje ant to ypatingo jūsų rašomojo stalo kampo. Galbūt jūs kovojate išgyventi. Net bėda su naudos sąskaitomis gali pasirodyti ant jūsų pranešimo. Jums, galbūt, reikia garantuotos blogos kredito kreditas.

Visi jie gali turėti žalingą jūsų kredito daugybės ir jūsų gebėjimo padarinį įgyti pritarimą greitas kreditasi. Kartais finansiniame egzistavime beveik kiekvieno, kreditingumo ataskaitos nėra ganėtinai taip auksinės, kadangi mes norėtume, kad jie būtų. Vartojant šituos penkis patarimus, jūs turite sugebėti pasodinti garantuotą blogą kredito paskolą.
Duokite Tokiam arbatpinigių: Gaukite savo kreditingumo ataskaitų kopiją.

Jūs turite žinoti, kur jūs stovite, kad pamatytumėte save finansiškai, kadangi skolintojai mato jus. Jūs esate priskirtas į nemokamą egzempliorių jūsų pranešimų kartą per metus iš trijų pagrindinių kreditingumo ataskaitos agentūrų: Experian, Equifax, ir TransUnion. Kai kurios kompanijos rinks šituos pranešimus jums, neva veltui. Bet saugokitės, tuo metu, kai jie gali padaryti tik, kad, jie gali apkaltinti jus vėliau kaip kreditą kontroliuojančios naudos dalį. Jūs paprastai turite apytiksliai vieną savaitę laikinosios versijos, nors ir jūs galite nusišalinti per tą laiką. Tik būkite įsitikinę jūs baigiate tai, ar stambus mokestis galėjo pasirodyti ant jūsų kito plastmasinės kortelės tvirtinimo.

Patarimas Du: Studijuokite savo kreditingumo ataskaitas kruopščiai.

Kai tik jūs turite savo pranešimus, tiriate juos. Jei jūs nesuprantate jokių dalykų, pažymėtų tuoj po to, surandate patarimą auditoriaus ar teisininko, kuris specializuojasi tokiuose reikaluose. Bankai, kredito sąjungos, ir tarnautojai, kuriuos jie samdo yra žmogaus objektas ir gebantis klaidą. Jūs galite surasti daiktus ant savo pranešimų, kurie sulaiko jus nuo kreditas pritarimų gavimo.

Patarimas Trys: Pokalbis su jūsų einamaisiais skolintojais.

Jei pinigų cirkuliacija ar jūsų mėnesinio įsipareigojimo susitikimas yra jūsų svarbiausios problemos, jūs turite turėti diskusijas su savo einamaisiais skolintojais. Per didelis skaičius žmonių nedelsiant renkasi blogą kredito paskolą, kai jie stovi su finansine problema. Pinigų pasiskolinimas yra ne visada vienintelis atsakymas. Galbūt jūsų einamasis skolintojas norėtų nuleisti jūsų palūkanų normas ar nuleisti jūsų užmokesčio terminus, net tik tam tikram laikotarpiui. Tai galėtų duoti jums alkūnės kambarį, kad atneštų jūsų finansus atgal į liniją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patarimas Keturi: Ieškokite blogą kredito skolintoją.

Jei jūsų einamieji skolintojai nenori suteikti jums kažkokį kvėpavimo kambarį, tai tai yra pagaliau laikas pradėti jūsų paiešką blogo kredito skolintojo. Daug skolintojų yra ten, kas nori suteikti kreditus žmonėms su blogomis kredito istorijomis. Jūs turite būti įsitikinęs, koks reikalas yra, nors. Daug skolintojų gali prasiskverbti su pinigais, bet su nepaprastomis palūkanų normomis su mokesčiais už tai, ir tai pakeitė kursą ant. Kartais šitas gydymas gali būti blogesnis negu liga, ir jūs galėtumėte pasirodyti aplinkybe, kuri yra blogesnė negu tada, kai jūs pradėjote.

Patarimas Penki: Siekite palaikymo nuo tarpinės finansų kompanijos.

Tarpinės finansų kompanijos palaikys rąstą skolintojų, kurie aprūpins garantuotas blogas kredito kreditus, net jei jūsų kredito reitingas bus barelio pagrindas. Mokestis yra paprastai išieškomas, kad įgytų įėjimą į šį rąstą. Prieiga prie šios duomenų bazės padarys jūsų skolintojo medžioklę daug lengvesnę. Tuo metu, kai šitos tarpinės kompanijos aprūpina šią gyvybinę informaciją, jie daro tiek daugiau. Jie taip pat aprūpina kredito patarimą ir kitas serviso tarnybas, taip pat.

Kad ir kas jūs darote, jei jūs esate šioje situacijoje, beviltiškame reikalingume blogos blogos kredito daugybės kredito kreditas ir holdingo, jūs turite padaryti kažką greitai. Kuo ilgiau jūs atidėliojate turėti reikalo su situacija, tuo blogesnis tai pasieks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *