Penkios asmeninės kreditas atsisakymo priežastys

parašė , 2017-08-18 20:04

Jūs nenorite, kad asmeniniai finansai būtų privalomas kursas kolegijoje? Deja, per didelis skaičius mūsų mokosi per klaidą. Kai jums reikia asmeninės kreditas ir esate atmestas, jūs galėtumėte būti supainiotas dėl to, kas nuėjo neteisingai – ir kaip taisyti tai. Yra kai kurie sprendimo raktai.

JOKS KREDITAS

Joks kreditas nėra situacija, kur jūs niekada nepanaudojote kredito ir todėl neturite jokios kredito istorijos bankui apžvelgti. Jie neturi jokio būdo priimti išsilavinusį sprendimą dėl to, ar tikrai jūs sumokėsite asmeninę paskolą, pagrįstą jūsų kredito istorija. Joks kreditas nėra blogesnis negu blogas kreditas. Kvalifikavimas ir reguliarių užmokesčių ant šitų įžanginių kredito formų tipų sukūrimas negali įveikti "jokio kredito" rezultatas:

· Studentų kreditas

(adsbygoogle = window
dsbygoogle || []).push ({});

· Gauta kreditinė kortelė (apima mokėjimo grynaisiais kiekį),

· Pridėjimas prie tėvo ar sutuoktiniai geras kreditas: kortelė, automobilių greitas kreditas, ir taip toliau.

ŽEMAS KREDITAS

Žemas kreditas ima ant kelių formų. Jei jūs naudojate daugiau kaip 30 % savo leidžiamos skolos, jis gali neigiamai paveikti jūsų rezultatą. Per didelis skaičius apklausų nuo apsipirkimo aplink paskoloms taip pat smogs jums sunkiai. Liapsusai užmokestyje, finansinių įsipareigojimų nevykdyme, ar bankrotuose yra milžiniškos raudonos vėliavos ir gali ilgai trukti, kad atstatytų nuo.

Kiti daiktai, į kuriuos skolintojai gali pažiūrėti yra, ar tikrai jūs turite didokus vertingus dalykus, turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje. Jie taip pat tikrina, kad pamatytų, jei jūsų skolos yra įvairios ar jei jūs tiktai nešate vieną skolos tipą.

PAJAMOS

Pajamų įrodymas yra apskritai reikalingas, kreipdamasis dėl asmeninės kreditas. Jei jūs esate bedarbis ar underemployed, tai gali dirbti prieš jus kreditas pritarimo procese. Skolintojai gali taip pat reikalingas, kad darbo istorija pamatytų, kokio ilgio jūs buvote su savo einamuoju darbdaviu, ir nustatyti, jei jūs tipiškai turite darbo stabilumą. Dažnas darbo praradimas ar pakeitimas pasakys kreditoriui, kad jūsų užmokesčiai galbūt nėra patikimi.

kreditas TIKSLAS

Tikėkite tuo ar ne, jūsų paraiška gali būti atmesta dėl jūsų pasiūlyto tikslo greitas kreditasi. Finansų įstaigos turi teisę įkurti parametrus, supančius jų išmokas, ir gali priimti ar atmesti jūsų paraišką, pagrįstą tuo, kam jūs norite panaudoti pinigus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

ĮTRAUKIMAS Į JUODĄJĮ SĄRAŠĄ

Jei jūs neįvykdėte įsipareigojimų dėl skolos anksčiau, jūsų vardas gali būti padėtas sąraše, ko nepaskolinti į,’ taip pat žinomas kaip "Juodasis sąrašas". Tai seks jus aplink per ilgą laiką ir sudėtinga ištrinti. Jei jūs tikrai nusprendžiate įsiskolinusias svarstomas problemas, gaunate dokumentus įrodyti sprendimą.

JOKIA KREDITINGUMO PATIKRINIMO greitas kreditas

Jei jums reikia kreditas dabar, bet esate sudomintas, kad jūs negalėtumėte ruoštis asmeninei kredito linijai, jūs negalite ruoštis Jokiai Kreditingumo patikrinimo greitas kreditasi. Jūs galėjote būti ant savo kelio į geresnę finansinę ateitį akimirksniu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *