Perkame batelius vestuvėms

parašė , 2018-05-18 18:18

Patogiausias kelias išsipirkti ir nusipirkti batelius vestuvėms – internetine batu parduotuve. Tik čia galėsite greitai suprasti vyraujančias tendencijas, išsirinkti tokius batelius, kokių norite. Taip sutaupysite daug laiko ir nervų. Juk vestuves planuojančios nuotakos visuomet turi dėl ko nervintis, yra šimtai nesutvarkytų reikalų. Tad kai kai kuriuos reikalus galite tvarkyti nuotoliniu būdu, internetu, yra tikrai puiku. Net per kavos pertraukėles darbe galite sutvarkyti šią problemą ir ją paversti malonumu. Nuo ko pradėkite?

Pasirinkite tinkamas parduotuves

Batai internetuPamirškite tą karštligišką lėkimą per parduotuves karštą vasarą prakaituojant ir niekaip nerandant savo batelių. Vienoje parduotuvėje pamatėte, bet nežinote, ar imti, nes dar neapėjote kitų. Prašote, kad jums palaikytų, pardavėja nepatenkinta jums duoda pusvalandį ir vis giria, kad šie bateliai tikrai labai geri. Tas pats ir kitose parduotuvėse. Galiausiai nesate tikra, kurie iš tikro jums patinka labiausiai ir susinervinusi nusiperkate tuos, kuriuos įkyriausiai bruka pardavėja. Vėliau gailitės ir galbūt net verkiate, nes tai ne tie, kurių norėjote. Perkant avalynę internete, nieko panašaus nenutiks.

Nuspręskite, kokio stiliaus reikia

Vienoms nuotakoms norisi labiausiai akcentuoti suknelę, tuomet jos vengia ryškios juvelyrikos, išsiskiriančių batelių ar bet kokių kitų detalių, kurios nukreiptų dėmesį nuo suknelės. Jeigu jūs norite, kad svarbiausia būtų suknelė, reikėtų ieškoti klasikinių kreminių batelių. Netgi ne baltų, o kūno spalvos, pilkų, šviesių. Bateliai turėtų būti be jokių detalių. Kitos atvirkščiai – renkasi minimalistinę trumpą suknelę ir puošiasi papuošalais, dėmesį skiria detalėms. Tuomet ir bateliai gali būti tikru meno kūriniu. Jeigu šiame variante atpažįstate save, tuomet nieko keisto, kad ieškosite šiek tiek ryškesnių, galbūt ekstravagantiškų batelių, jie galės turėti ir ornamentų, ir blizgią sagę ar kitų elementų.

Dar vienas dalykas, koks apskritai yra jūsų įvaizdžio stilius. Kai kurios nuotakos renkasi aukštakulnius, kitoms reikia sportinio, laisvesnio stiliaus šventinių batelių.

Užsisakykite kelias poras

Pasirinkę norimus batelius, pirkite. Rinkitės ne vienus, o kelis. Galėsite išsirinkti, kurie tinka geriausiai. Netikusius išsiųskite atgal, už juos jums bus grąžinti pinigai. Be to, galbūt jums ne visai tiks dydis. Ką daryti tokiu atveju? Labai paprasta. Grąžinkite tuos, kurių dydis netiko, ir užsisakykite vienu dydžiu didesnius ar mažesnius. Gavę kitą dydį, tikriausiai būsite juo patenkinti. Žinoma, turint omenyje laiką, skirtą tokiems siuntimams, nepasilikite batelių pirkimo internetu paskutinei dienai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *