Plastikiniai langai Vilniuje: mitai ir faktai

parašė , 2016-01-22 15:40

Daugelis sutinka, kad plastikiniai langai yra pats geriausias variantas tokiu atveju, jeigu norite, kad namuose būtų šilta, jauku, patys langai būtų gera apsauga, o tuo pačiu tarnautų ilgą laiko tarpą. Plastikiniai langai Vilniuje, kaip ir daugelis kitų namams skirtų daiktų, yra apipinti mitais, kurie kartais trukdo suvokti, ar tai geras pasirinkimas, ar ne. Dažniausiai juos skleidžia medinius langus pardavinėjantys verslininkai. Visgi, nepaisant mitų gausos – plastikiniai yra populiaresni. Apskritai atrasti visą reikalingą informaciją galima labai greitai ir patogiai. Visada naudinga pasikonsultuoti su profesionalu, kuris atsižvelgdamas į kliento poreikius gali detaliai viską paaiškinti ir rekomenduoti.

1 mitas – plastikiniai langai yra labai brangūs

Mitai ir faktai apie langusDažniausiai lyginami plastikiniai ir mediniai langai languera.lt, kadangi tai patys populiariausi variantai ir palyginus juos abudu akivaizdu yra tai, kad plastikiniai kur kas pigesni. Nors kokybe jie yra geresnis variantas, tačiau tuo pačiu ir kainuoja kartais net per pusę pigiau. Jeigu norite, kad jūsų piniginė po langų keitimo nebūtų labai nuskriausta – tokiu atveju rekomenduojame plastikinius langus.

2 mitas – plastikiniai langai neilgai tarnauja

Tai vienas ilgaamžiškiausių egzistuojančių variantų. Ilgiau iš plastikinius langus galėtų tarnauti tik metaliniai, kurių niekas savo namuose nesistato. Paprasčiausiai sukurtas plastikas yra atsparus neigiamiems aplinkos veiksniams, tad langai sėkmingai funkcionuoja ne vieną dešimtmetį.

3 mitas – plastikiniai langai stilistiškai labai negražūs

Šiuo metu verslininkai stengiasi, kad plastikiniai langai stilistiškai būtų patrauklus variantas, taigi siūlomi net ir tokie, kurie savo išvaizda visiškai primena medinius langus. Žinoma, dažniausiai pasirenkami tradiciniai balti, tačiau esant poreikiui specialistai pagal individualų užsakymą gali pagaminti net ir juodus, tad svarbiausia yra ieškoti, kas gali įgyvendinti norus.

4 mitas – plastikiniai langai labai jautrūs neigiamiems aplinkos veiksniams

Kaip jau minėjome – tai vienas iš tvirčiausių ir labiausiai rekomenduotinų pasirinkimų. Jeigu norite, kad langai jums tarnautų ilgai – rinkitės būtent plastikinius.

5 mitas – plastikiniai langai kenksmingi žmogaus organizmui

Šiuo metu galima įsigyti net ir ekologiškus plastikinius langus, kurie kuriami iš tokios pat plastmasės, kuri apskritai yra naudojama vaikų žaislams gaminti, medicininėms priemonėms. Tai reiškia, kad tokie langai visiškai nekenksmingi net jeigu ir laižytumėte plastiką. Visgi, tuo net ne ekologiškas langų variantas niekuo negali pakenkti žmogui, tad rekomenduojame jį kaip pačią geriausią alternatyvą.

6 mitas – plastikiniai langai ilgai ir sunkiai montuojami

Dažniausiai jos montuoja profesionalai, kadangi jie geriausiai žino, kaip reikia atlikti visus darbus. Tuo pačiu pasitikdami asmenimis, kurie puikiai išmano savo darbo specifiką, tuo pačiu žinosite, kad viskas bus sumontuota labai greitai ir prisitaikant prie žmogaus poreikių.

Plastikiniai langai – geriausias egzistuojantis variantas. Rekomenduojame jais pasinaudoti tokiu atveju, jeigu ieškote kokybės už minimalias investicijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *