Plastinės chirurgijos ir dantų implantacijos laikai

parašė , 2016-04-02 14:24

Dar visai neseniai plastikos chirurgams savo kūno defektus ištaisyti patikėdavo tik pasiturintys, įžymūs žmonės. Holivude ar muzikos pasaulyje tokios procedūros jau tampa savotiška profesine vizitine kortele. Elinis žmogus, negalėdamas sau leisti tokių kadaise brangių procedūrų, dažniau pasakydavo, kad po plastikos chirurgų skalpeliais gulasi tik savęs pamilti nesugebantys, pinigų kur padėti neturintys žmonės. Tačiau grozio chirurgija yra kur kas daugiau nei tik tobulumas.

Koks grožio chirurgijos tikslas?

Plastinė chirurgijaPlastinės operacijos kažkada buvo tik aukštuomenei prieinamas būdas išsaugoti jaunystę, pašalinti defektus arba paryškinti privalumus. Šios medicinos srities ištakų galima ieškoti dar gilioje senovėje. Juk įvairiausios pirmikštės bendruomenės ir gentys dėdavosi į lūpas įvairius jas plačiančius diskus, varstydavosi ir keisdavo ausų formą, ant kaklo susiverdavo žiedus, taip performuodamos stuburo struktūrą. Prie tokių grožio chirurgijos ištakų galima priskirti ir kūno tatuiravimą bei dantų smailinimą. Taigi, nors šiuolaikiniame vakarietiškos kultūros pasaulyje dantų niekas nebesmailina, tačiau dantu implantai reikalingi kas trečiam pacientui. Žiedų ant kaklo mūsų šalyje niekas nesimauna, tačiau plastinės rekonstrukcijos operacijos vis populiaresnės. Žmonės pas pastikos chirurgus kreipiasi ne tik norėdami įgyti kūno formas, apie kurias visada svajojo, bet ir šalinti sudėtingus potrauminius randus, kovoti su pasitikėjimą savimi žlugdančiais defektais. Šiandien procentaliai populiariausios plastinės operacijos yra vokų pakėlimas, odos tempimo procedūros, o faktas, kad daugiausia plastinių operacijų atliekama šiltuoju metų laiku įrodo tiesą – kuo daugiau mažiau apenkto savo kūno mato žmogus, tuo labiau jis nori šalinti matomus defektus.

Klinikos Northway grožio chirurgijos specialistai siūlo

Klinikoje Northway atliekamos aukštos kokybės plastinės chirurgijos procedūros. Tai raukšlių korekcijos, akių vokų, kaktos, veido odos pakėlimo operacijos, krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo ir lyginimo operacijos, riebalų nusiurbimo bei paskirstymo procedūros. Galima ginčytis, tačiau grožis yra labai svarbus dalykas siekiant pripažinimo visuomenėje, ypač kada išorinis grožis aptariamas visoje medijoje, dalinant patarimus, kaip tobulinti figūrą, ką valgyti ir ko nevalgyti, kaip rengtis ir ko nedėvėti, todėl, kodėl, žinant, kad šiuolaikinės technologijos gali tau padėti atrodyti geriau, kodėl reikėtų save varžyti? Pasitaiko atvejų, kai nuolatinę depresiją išgyvenantys ir liūdesio židinio niekaip nerandantys žmonės, tampa nebeatpažįstami – laimingi ir švytintys – vien todėl, kad jiems buvo pakelti akių vokai, pašalintas randas ar pamažintas riebalų sluoksnis. „Kartais mažas žingsnis gražesnio savęs link suteikia tiek pasitikėjimo savimi, kad žmonės pasikeičia radikaliai“ – teigia viena iš grozio chirurgija pacientus gražinančių klinikos specialisčių. Plastinės ir rekonstrukcins chirurgijos specialistai siekia sukurti ypač kolegišką santykį su pacientais, nes abi pusės siekia pačių geriausių rezultatų.

Dantų implantai – būdas turėti nepriekaištingą šypseną

Prie savotiškos grožio chirurgijos galima priskirti ir implantologiją. Dantu implantai Klaipedoje jau dedami ne vienoje odontologijos klinikoje, tačiau klinika Amberdebta siūlo išskirtinai gerą ir kokybišką pacientų priežiūrą. Čia atliekama sudėtinga dantų implantacija (kaulo, kaulo bloko persodinimo, sinuso dugno pakėlimo operacijos). Odontologijos klinikos internetiniame puslapyje pateikiamas išsamus procedūrų aprašymas, pateikiama savotiška klausimų-atsakymų platforma. Pacientai visada skatinami nebijoti tiesiog profesionalios gydytojų konsultacijos, kadangi, negalėdamas pasiūlyti dantų implantacijos šeimos gydytojas apskritai gali nutylėti apie tokią galimybę. Dantų implantai išties ateityje turėtų dar labiau išpopuliarėti, nes tai būdas turėti sveiką šypseną, išvengiant protezavimo, nepatogių, pasitikėjimą savimi ribojančių dantų plokštelių. Taigi akivaizdu, kad grozio chirurgija šiandien yra pasiekusi populiarumo piką. Norisi tikėti, kad, įvertinus visus psichologinius aspektus ir tokios medicinos reikšmę žmogaus gyvenime, ypač įgyvendinamus, stebuklui prilygstančius pakeitimus po avarijų ar baisių traumų, kažkada bent dalis procedūrų bus bent jau dalimi remiamos valstybės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *