Populiarų serialą nufilmavo automobilių supirkimo aikštelėje

parašė , 2016-05-15 22:21

Automobiliai ir jų supirkimasJeigu kada nors esate buvę senų, nenaudojamų automobilių supirkimo aikštelėse, puikiai žinote, kad auto supirkimas Vilniuje galėtų greitai virsti ir filmavimo aikštele. Kažkaip keistai visi pasijaučiame, kai užeiname į tokius automobilių kapus. Vieniems daugiau šiurpo varo automobilių supirkimas Kaune, kitiems reikia ir dar didesnių aikštelių kur nors užsienyje. Tačiau, kai vartojimo kultūra yra iš tiesų milžiniška, nieko keisto, kad visi randame savų vietų ir savų būdų, kaip padaryti, kad automobilių supirkimo reikalai atrodytų tikrai mistiški. Juk tose nenaudojamų mašinų aikštelėse suversta tiek daug metalo laužo. Daugybė žmonių turi po mašiną, tie, kas vairuoja, tai ir mašinas per gyvenimą pakeičia naujomis. Mirusius žmones mes palaidojame po žeme, o su automobilių laužu tenka elgtis kitaip. Atrodo, kad jis suirs savaime. Iš tiesų, didelė dalis detalių yra perdirbama, tačiau vis tiek tebelieka tos pačios automobilių laužo aikštelės. Jeigu matėte serialą „Bręstantis blogis“, tuomet žinote ir, kodėl apie tai rašome. Ne viena, o net kelios serialo serijos buvo nufilmuotos būtent automobilių supirkimo aikštelėje.

Kodėl aikštelė

Pirmiausiai, šiek tiek konteksto – serialas „Bręstantis blogis“ tikrai yra ne apie automobilius ir ne apie automobilių aikšteles. Tai serialas, kuris pasakoja apie tai, kaip visą gyvenimą buvęs ramiu ir santūriu vyru, chemijos mokslininkas ir mokytojas suserga vėžiu. Jam paskutinė stadija ir jis nebetiki, kad gyvens. Taigi, jis ima elgtis taip, kaip niekada sau neleisdavo. Jis pradeda gaminti narkotikus. Tačiau, kadangi pats tų žaidimų taisyklių nežino, vadovaujasi tokiomis, kokias mano esą. Tarkime, jam reikia padaryti sandorį ir susitikti su narkotikų prekeiviais. Užuot susitikęs prekybos centre (kaip, pasirodo, daro tikrieji prekeiviai), jis pakviečia susitikti senų automobilių aikštelėje už miesto. Iš to jo poelgio pasišaipo visi, kas dalyvauja sandoryje.

Veiksmas vyko greitai

O kas vyksta nuvykus į tą aikštelę? Atrodo, tai vieta, kurioje galima užsiimti nusikalstamumu, nes niekas nieko nemato. Jeigu galima, tai taip ir vyksta. Iš tiesų, žmonės ten pradeda naudoti smurtą, ir įvyksta ne tik narkotikų sandoris, bet ir dvi žmogžudystės. Serialas nuostabiai išlaiko įtampą, ir žiūrovas su smalsumu laukia, kas bus toliau. O tokia aplinka kaip automobilių supirkimo aikštelė taip pat tik padidina tą įtampos jausmą, laukiant, stebint, žiūrint, kas čia bus toliau, ir kuo gi pagaliau viskas pasibaigs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *