Prezervatyvų funkcijos, kurios gali nustebinti

parašė , 2014-03-14 09:28

Kiekvienas savo meilę įrodome skirtingai: vieni mėgstame romantiką, kiti priešingai, vienas kitą labiau netgi jaučiame per užsiplieskusius konfliktus. Kad ir kaip gyventume, fizinė meilės išraiška visada sustiprina jausmą, kurį jaučiame širdyje. Neplanuoto nėštumo baimė skatina detaliau apgalvoti sekso pasirengimą. Jei prieš mylėdamiesi visada pasitikrinate ar turite apsisaugojimo priemonių – galite save vadinti suaugusiu žmogumi. O tokiam asmeniui pajusti meilės malonumą nejaučiant jokio diskomforto geriausiai padeda prezervatyvai.

Menas ar paskata?

prezervatyvaiŠiuolaikinis metas nenustoja stebinti, vis daugiau žmonių kaip skulptūros priemone arba medžiaga pasirenka apsisaugojimo priemones, taip skatindami atkreipti dėmesį į sparčiai didėjantį žmonių skaičių pasaulyje. Menininkai kuria skulptūras, statulėles, kuriose įmontuoja tūkstančius šių apsisaugojimo priemonių. Nors prieš dešimtmetį tai buvo didelė sensacija, daugelis dabar tai priima, kaip menininko stengimąsi atkreipti dėmesį į save. Maža to, dizaineriai demonstruodami savo sukurtus drabužius, merginas puošia taip pat šiomis priemonėmis. Ar tai tik akibrokštas ar siekis pritraukti daugiau vartotojų? Juk prezervatyvų naudojimas sukelia priešingą variantą: varototojų mažėjimą.

Nežinote, kur panaudoti nebereikalingus prezervatyvus?

Prezervatyvai pasaulyje taip pat dažnai naudojami ne pagal tikrąją jų paskirtį. Atrodo, šiuolaikinį žmogų nustebinti darosi vis sunkiau, tačiau atsiranda asmenų surandantį jiems dar geresnę funkciją. Jau seniai visiems žinoma, jog narkotikų dileriai juose slėpdavo kvaišalus, o vėliau prariję ir prakeliavę sieną stengdavosi jų atsikratyti natūraliu arba dirbtinai sukeltu būdu. Nors lateksiniai pasižymi stora medžiaga, tačiau plyšimo galimybė išlikdavo visada. Indijoje ši priemonė naudojama siuvant, kad nebūtų pažeisti pirštai. Jie kur kas plonesni nei įprasti antpirščiai, tad nekliūdavo laikant ploną siūlą. Teatro aktorių mikrofonai slepiami prezervatyvuose, kad prakaituojant nesušlaptų. O kelio darbuotojai juos kartais maišo su smala, kad patiesta gatvė būtų lygesnė.

Prezervatyvai stebina savo tamprumu, tačiau tuo pačiu ir tvirtumu, todėl tiek daug įvairiausių funkcijų turinčios priemonės rinkoje įsigyjamos ne tik dėl neplanuoto nėštumo apsisaugojimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *