Priedai dviračiams – būkite viskuo apsirūpinę

parašė , 2015-06-29 09:10

DviračiamsNeužtenka turėti vien dviratį, kad galėtumėte džiaugtis smagiais pasivažinėjimais gamtoje ar mieste. Dažnai reikalingi ir priedai dviračiams, juk svarbu apsirūpinti viskuo ir pasiruošti visokioms situacijoms.

Kokių dviračių priedų negalima pamiršti ir tiesiog būtina turėti?

  • Žibintai. Jie apsaugos jus tamsiu paros metu, lyjant, esant rūkui ir šiaip, kai bus blogas matomumas. Svarbu, kad automobiliai jus matytų ir neįvyktų nelaimė.
  • Atšvaitai ir šviesą atspindinti liemenė taip pat yra būtini. Geriau turėti kuo daugiau priemonių, kurios padės matyti jus tamsoje. Tada jausitės daug saugesnis.
  • Labai svarbūs priedai dviračiams yra ir šalmas bei kitos apsaugos. Jeigu pargriūsite ar įvyks kitokia nelaimė ir kažkur atsitrenskite, šalmas ir kitos apsaugos padės rimtai nesusižesiti. Tokios apsaugos ypač būtinos vaikams, juk jie dažnai neapskaičiuoja jėgų, atstumų ir dažnai griūna nuo dviračio.
  • Purvasargiai yra ne mažiau svarbus dalykas. Tikrai nesinori važiuojant per balą ar purvą apsitaškyti ir išsipurvinti.
  • Specialus krepšelis. Jeigu dviratis jums yra labiau susisiekimo priemonė, o ne laisvalaikio leidimo būdas, pagalvokite apie krepšelį daiktams susidėti. Juk taip patogu šokti ant dviračio ir minti į parduotuvę apsipirkinėti. Tačiau jeigu neturėsite krepšelio daiktams, pirkinius parsivešti namo bus labai sudėtinga.
  • Kaip ir automobiliui, taip ir dviračiui, labai svarbu turėti signalą, kuris praneštų apie jus važinėjant, pvz., dviračių takais, kur dar dažniausiai vaikšto ir pėstieji. Tai palengvina kelionę.
  • Populiari yra ir speciali apranga dviratininkams, kuri leidžia jaustis patogiai. Specialios kelnės turi paminkštinimus, kurie tikrai yra naudingi važinėjantiems ilgus atstumus. Ypač jeigu sėdynė nėra labai patogi.
  • Nepamirškite ir specialių pirštinių. Jos apsaugos jūsų rankas nuo kietų rankenų, ypač važiuojantiems didesnius atsumus.
  • Labai naudingas dalykas yra dviračio kompiuteris. Jis jums rodys laiką, datą. Labai svarbus dalykas yra žinoti, kokiu greičiu važiuoji, kompiuteris parodys ir tai. Taip pat galite pažiūrėti savo kelionės atstumą ir t.t. Šis prietaisas jums tikrai pravers.

Priedai dviračiams yra neatsiejama jūsų kelionių dviračiu dalis. Geriausia juos įsigyti iš karto, kai perkate dviratį, tačiau galite nusipirkti viską ir atskirai. Gerai pagalvokite ko jums tiksliai reikia, nes pasirinkimas tikrai nemažas. Daugiau informacijos: http://www.1a.lt/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *