Prieš pasiskolinimą pinigų ar išėmimą greitas kreditas.

parašė , 2012-10-19 23:16

Kiekvieną kartą jūs pasiskolinate pinigų, geriau rūpestingai svarstyti, jei tokio darbas yra teisingas sprendimas. Pinigų skolinimasis reiškia, kad jūs esate įsipareigojime grąžinti tai atgal duoto laikotarpio viduje. Kaip tokio kiekio skolinimasis paveiktų jūsų būsimus finansus yra kažkas, kurį jūs turite svarstyti. Tai bus protinga, kad užduotų sau šituos klausimus prieš skolinimąsi.

Aš Iš tikrųjų Turiu Nupirkti Tai Dabar?

Didžiąją laiko dalį, daiktai, kurie atrodo būtini iš tikrųjų nėra. Jūs galite iš tikrųjų užlaikyti ar atidėti pirkimą, kol jūs neturite pakankamai pinigų, kad nupirktumėte dalyką. Skalbyklos darbas savarankiškai galėtų padėti jums taupyti daug pinigų jums. Jei tai yra tik pramogų veiksmui tokiam kaip reaktyvinės slidės ar ilgos valdybos, jūs galite iš tikrųjų išleisti tai praeiti dabar ir taupyti pinigus, todėl, kad jie yra mažiau būtinas pirkimas
Iš tikrųjų, tai padės jums taupyti viršuje daugiau pinigų negu lauktas todėl, kad jūs būsite labiau pagrįstas, kad padarytumėte pirkimą.

Aš galiu Nupirkti Kažką, kuris Tai Mažiau brangu Vietoj to?

Darydamas didelį pirkimą jūs visada norite gauti gražiausia to, ką jūs galite leisti sau. Tačiau jūs galite gauti beveik tuos pačius rezultatus, gaudamas artimą žvilgsnį į tai, kiek yra iš tikrųjų būtinas., Pavyzdžiui, jei jūs planuojate automobilio pirkimas, jūs galite svarstyti išlaidas trys iki penki tūkstančiai ant automobilio vietoj septyni iki dešimt tūkstančių. Su mažesniu kiekiu, jūs galite vis dar surasti patikimą ir padorų automobilį mažiau, ir jūs taupote save kiekis, kurį jūs galite panaudoti į gelbėjimą ar investavimą į jūsų fu ateitį.

Galėkite leisti sau mane, kad Padarytumėte Užmokesčius?

Tai yra turbūt svarbiausias klausimas, kad atsakytų visiškai sąžiningai. Kaip šis pirkimas paveiks jūsų gebėjimą padaryti, daiktai ateityje yra kažkas, kurį jūs turite labai svarstyti. Tai gali reikšti, kad jūs turite paimti mažiau atostogų todėl, kad jūs neturite gebėjimo taupyti daug pinigų. Papildomai jūs galite būti labai aptemptas su tuo biudžetu, kad jis daro tai sudėtinga jums padaryti kažką. Jūs galite atvykti, kad apgailėtumėte pirkimą, ir norėtumėte, kad jūs galėtumėte pasukti atgal laiką pakeisti jūsų sprendimą.

Kaip Greitai aš galiu Atsiskaityti su Tuo?

Išimdamas paskolą jūs turite sutelkti ir turėti planą grąžinimas kreditas tiek skubiai kiek galima. Būtina suprasti, kad teisingo turto statyba yra sudėtingesnė, kai jūs reguliariai mokate palūkanas kitais. Apvertimas to ir gali padėti jums uždirbti pinigus su jūsų pinigais, jūs sugebėsite pasiekti savo finansinius tikslus. Štai kodėl rūpestingai viso jūsų pasirinkimo svarstymas anksčiau, negu jūs pasiskolinsite pinigų yra labai svarbus.

Kas Vyksta, Jei aš Negaliu Atsiskaityti su Tuo?

Jūs turite taip pat galvoti apie ilgalaikius padarinius, jei jūsų darbo pralošimas yra kažkas, kas yra galimas įvykti. Tai reiškia, kad bus papildomas spaudimas Tavim dėtas, kad surastų naują darbą skubiai, todėl, kad bet kokie užlaikyti ar praleisti užmokesčiai paveiks jūsų kredito rezultatą. Priklausomai nuo pramonės jūs esate šiuo metu, rasdamas, kad kitas darbas galėtų būti sudėtingas, jei jūs turite blogą kredito istoriją. Jūs turite svarstyti ir ieškoti pasirinkimo ant to, kaip jūs galite apsimokėti, ši greitas kreditas turi jūs prarasti jūsų darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *