Pritaikytas žaisti ir dirbti kompiuteris ASUS

parašė , 2013-09-02 08:33

Neseniai pasirodęs nešiojamasis kompiuterias Asus G75VX yra vertinamas todėl, kad turi galingumą tiek žaidimams palaikyti, tiek atlikti svarbius darbus kompiuteriu. Tačiau Asus G75 nėra vienas iš tų kompiuterių, kurie yra nebrangūs, jo galingumas parodo savo kainą.

Asus G75VX modelyje yra įmontuotas galingas procesorius, puikūs pilnos HD raiškos monitoriai,ryškūs ir geros kokybės, bei galimybė kompiuterį laikyti pilnoje apkrovoje be jokių bėdų. Vaizdo plokštės šiame modelyje taipogi yra puiki ir vaizdo kokybė Asus kompiuteryje vartotojams yra be trūkumų. Paties Asus G75VX ekrano įstrižaine yra 17,3 colių, tad žaisti žaidimus tokiame ekrane tikrai maloniau negu mažesniame, taipogi ir filmų žiūrėjimas suteiks daugiau palaimos didesniame ekrane, negu kažkuriame kitame.

Asus G75VX nešiojamieji kompiuteriai yra dideli, sunkūs ir nepritaikytas kasdieninėms kelionėms į darbą, į svečius ar kažkur kitur, Asus G75VX vieta yra jūsų namuose prie rašomojo stalo. Žinoma esant reikalui kompiuterį Asus G75 persivešti yra paprasta, tiesiog jo svoris ir dydis labiau pritaikyti namų naudojimui o ne keliavimui, tiesiog pačiam vartotojui būtų nekomfortabilu kasdien vežiotis šį kompiuterį su savimi.

Asus G75VX išorė nėra spalvinga ar kažkuo išskirtina, dizaine dominuoja juoda ir truputis pilkos spalvos, sidabrinės spalvos yra logotipas, kuris yra Asus G75 ekrano apačioje centre. Mėgstantys išsiskirti iš minios ieškos išvaizdesnio kompiuterio, bet kurie ieško gerų kompiuterio galimybių rinksis šį, nelabai pigų Asus G serijos modelį, ir namuose mėgausis jo teikiamais maloniais vaizdais, bei greičiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *