Protingas atostogų, išlaidų patarimai

parašė , 2012-06-26 15:20

Praleisti, praleidžia, išleisti – kad yra kas mažmeninės prekybos ir rinkodaros nori mums daryti ši šventė. Nors ji yra įtikinamas daugiausiai iš mūsų kredito korteles ir pirkti atostogų dovanų šeimai, dažnai mes gauti wygnanie ir atskiriami banką. Šventės pagrindinių vartotojų yra artėja, ir Kalėdų tikriausiai yra didžiausias iš visų. Mes siūlome patarimais, žemiau to streso išmintingą, ekonomiškas ir protingas vartotojų, kad jums išlaikyti didelį kredito ir gyventi savo priemonėmis išlaidų svarbą. Mes visi žinome, gauti per šventes, be streso yra, ką kiekvienas turi!
Visada laikyti žiūrėti savo banko sąskaitos ir kredito kortelės pareiškimus. Tai lengva Smelt ne savo santaupas, nes jums yra ne stebėti savo pinigus fiziškai, gauti wygnanie apie atostogas apsipirkti atsitinka, kad geriausias mūsų. Ypač su įvykiais kaip Juodosios penktadienis ir Cyber pirmadienis, rinkodaros rasti naujų būdų, kaip skatinti mums išleisti pinigus sandorius. Būtinai įsitikinkite, kad jūs gaunate geriausių paieškoti. Prie visų apgaulės vyksta, monitoringo jūsų banko sąskaitos padės išlaikyti šių atvejų mažiausiai.

Tvirtai laiko dovanų kortelės Šventinis dovanos, kurios bus ne eiti į atliekų asmens, Jūs išleisti, kaip apdovanojimo sertifikatų galima pateikti a BŽŪP dėl sumos, galite praleisti vienam asmeniui, ir padės jums stebėti savo išlaidas be daug svyravimas. Taip pat, dovanų kortelės padaryti Didžiosios dovanos, kai jūs nesate, ką gauti ką nors ir gali būti išperkami už iki septynerių metų. Daugelyje valstybių, to reikalauja įstatymas, todėl jūs investicijų yra apsaugotas.

Ekonomiškas pirkėjai, visi žino, kad didelių parduotuvių kaip Wal-Mart, Amazon ir Best Buy atitiks kitų kainų parduotuvėse, jei galite parodyti jiems reklama nuo konkurento skelbimas, kai jūs perkate, suteikiant jums galimybę pirkti produktą mažiausia kaina. Sustabdyti išsilavinusių ir atnaujintą visų sandėlio politiką, grąžinimo politiką ir layaway politiką.

Apriboti pirkti impulso, ypač internetu. Klientams bus išleisti daugiau nei jie planuojama impulsą perka. Jei jūs ieškote, ir pabandyti pasilikti dėl tik prekių sąrašo, o ne naršyti visą parduotuvė be nežymūs idėja dovanos, prekių sąrašas bus baigti pirkti daugiau dalykų jums reikia.

Jei dėl griežtų biudžeto, perorganizuoti savo dovanų sąrašą ir įvertinti jūsų suteikti strategiją. Pavyzdžiui, jei turite daug mažai nieces ir nephews, pabandykite šiek tiek daugiau išlaidų dovana Jums gali suteikti kaip grupė palyginti atskirų bet pigesnis dovanos. Pavyzdžiui, žaidimų sistema visos grupės ir žaidimą. Kažkas, kad jie visi galime džiaugtis kartu

Protingas atostogas apsipirkti padeda išlaikyti jūsų Asmeniniai finansai žymės ir taip pat sutaupys jums bloga kredito. Jei norite išvengti nereikalingų asmeninės kreditas, nustatyti biudžetą, kad jums bus laikytis nesvarbu kas. Ne visos išlaidos, ne eiti ne savo tai nes grąžinti asmeninės kreditas bus vargo ir kova ir tai nėra smagu būti skolos per šventes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *