Protingas šaldytuvo naudojimas

parašė , 2016-10-31 20:44

KainosNet ir geriausi 2016-ųjų metų šaldytuvai suges, jeigu nemokėsite jų prižiūrėti. Iš niekur nieko geras technikos veikimas neatsiras, jeigu nemokėsite jos naudoti, todėl ir šaldytuvai Lietuvoje turėtų būti prižiūrimi protingai. Ką daryti, kad šaldytuvas mažiau gestų, kaip jį prižiūrėti?

Pirmas žingsnis: iškart pirkite naują

Pats geriausias žingsnis bus tiesiog pirkti naują šaldytuvą. Ar tai bus geriausi 2016-ųjų metų šaldytuvai, ar kažkas senesnio, bet su tokia strategija jūs tikrai nepralošite. Pirksite šaldytuvą, kuris yra geras, veikiantis, ir svarbiausia – turi garantiją. Tik visiškai naujas šaldytuvas turės 10 metų garantiją. O jūs juk norėtumėte, kad šaldytuvai Lietuvoje tiek laiko veiktų. Taigi, ir pirkite būtent taip, būtent tokį. Patogus būdas išsirinkti šaldytuvą – internete. Specialiuose kainų palyginimo puslapiuose netgi lengvai galite pamatyti, kokio to šaldytuvo jums iš tiesų reikia už jūsų turimą biudžetą. Tarkime, išsirinksite kokią nors jums patrauklią firmą, nuspręsite, kokio modelio norite, o tuomet kainų palyginimo puslapyje lengvai surasite, kuris šaldytuvas jums labiausiai apsimoka – iš kur jį geriausia pirkti.

Antras žingsnis: Neperkraukite maistu

Kitas patarimas liečia jau paties šaldytuvo tausojimą jo naudojimo metu. Jums, visų pirma, reikėtų saikingai pirkti ir sandėliuoti maistą šaldytuve. Perkrautas šaldiklis yra labai ydinga patirtis, nes ten reikia daug energijos šaldymui, tačiau visą laiką šąla tas pats, atsiranda sniegas, vadinamasis šerkšnas. Šaldytuvui labiau į sveikatą, jeigu jį vis pratuštinsite, o ne tik užgrūsite. Be to, kaip galima pastebėti, šaldytuve taip pat turi būti palaikoma tvarka. Jeigu labai dažnai viską tiesiog bet kaip sukišate, sugrūdate, nepaliekate jokių galimybių laikytis tai ar kažkokiai kitai tvarkai. Jeigu sukišate kažką, išsilieja pienas ar kokia burokėlių sunka iš pakuotės, vėliau viskas subėga, galite net nepastebėti to. Galiausiai, teks stebėtis, kodėl jis toks nešvarus, kodėl dvokia, kodėl prastai veikai. Juk tų skysčių, trupinių gali pribirti ir ten, kur jų visai neturėtų būti. Taigi norėdami turėti tikrai švarų šaldytuvą, turite jausti tą tvarką – neperkrauti maistu, nelaikyti sugedusių produktų, reguliariai pravalyti kempinėle.

Trečias žingsnis: Kartais atitirbdykite

Gera praktika kas kelis mėnesius ar pusmetį ir atitirpdyti šaldytuvą. Nors tai ir yra dalykas, kuris ne pats maloniausias, tačiau patikėkite, kaip sveika tai jūsų buitinei technikai. Net jeigu jame ir yra šerkšno nesusidarymo programa, net jeigu jis dar neskęsta sniege, vis tiek visada verta jį patvarkyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *