Radimas žemai domina asmenines kreditus q ir – patarimai ant, kaip gauti ‘tikras’ žemas palūkanų

parašė , 2012-06-20 19:39

Daug žmonių veikia paskubomis kai prieita prie žemų palūkanų skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų ieškojimo, kad palengvintų jų finansinę naštą. Iš esmės, jie pabandytų gauti tokią finansinę pagalbą nuo tradicinių bankų, nors galimybės yra gana plonos kadangi tradicinės finansų įstaigos turi ribą jų skolinantys sprendimai ‘gerų’ klientų – kas turi gerą kredito istoriją, kuri yra virš 720 FICO rezultato.

Kadangi jūs skaitote šį straipsnį dabar, jūs galėtumėte turėti ar negalėtumėte turėti tokio aukšto FICO rezultato, kuris nustato tinkamumą turėti tokias kreditus.
Todėl, yra tam tikri insightful Klausimai ir Atsakymai (Q & A), kuris gali padėti jums surasti teisingą žemą palūkanų normos skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą per internetinį ar autonominis:

Q. Aš turiu lower-than-720 FICO rezultatas, ir aš nuvargu būti atmestas negailestingai kreditas pareigūnų nuo daugumos tradicinių bankų. Ką aš turiu padaryti, kad turėčiau mano kreditas paraišką, kuriai sėkmingai pritariama?

A. Jei jūsų FICO rezultatas yra ‘Dorai’ kredito rezultato diapazono viduje, jūs vis dar turite pakeitimą gauti žemą palūkanų normos skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą nuo tradicinių bankų, bet su tam tikromis sąlygomis – jūs turite pakelti įkeistą turtą ar kreiptis dėl pasirašančiojo kartu su kitais kreditas. Tokiu būdu, jūs turite žinoti rinkos vertę savo vertingo dalyko kaip būdas nustatyti visą kreditas kiekį, kurį jūs turite pasiskolinti nuo banko.

Pradėkite turėti gilią diskusiją su savo sutuoktiniu ar bet kuriuo iš jūsų šeimos narių, kad įtikintumėte jį/jos būti jūsų pasirašančiuoju kartu su kitais, pagrįstu jo/jos visiškumu.

Kai tik jūs turite vieną iš kito padaryto pasirinkimo, prašote banką apžvelgti jūsų paraišką taip pat kaip žemesnei palūkanų normai ir įperkamam atmokėjimui.

Q. Mano kredito rezultatas yra baisus blogas – pavyzdžiui, žemiau negu 500, ir aš žinau, kad žemų palūkanų skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų gavimas yra visiškai neįmanomas nuo tradicinių bankų. Kokia nors viltis gavime finansinio sprendimo nuo kažkur kitur?

A. Daugelis patartų, kad jūs negaunate asmenines kreditus nuo ne banko skolintojų, kai jūs turite blogą kreditą dėl pritaikytų didelių procentų atlygių. Jei jūs nesate finansiškai sveikas – reikšmė, kad jūs nesate po darbu ar neturite jokių papildomų asmeninių fondų, jūs būtumėte tikėtina, kad turėtumėte sunkumus atsiskaitymo su paskolomis kaip sutartas.

Dauguma žmonių normaliai apsipirktų aplink žemesnei kreditas kainai, ir jie specialiai praleido tyrinėjimo valandas, kad ieškotų įperkamų paskolų nuo gerbiamų skolintojų. Sekite tą patį bruožą patikimų skolintojų žvalgymas, tikrindamas jų verslą per Geresnį Verslo Biurą (BBB) žinynas.

Atkreipkite dėmesį, kad palūkanų norma ar metinė procentinio dydžio norma blogos kredito kreditas (BALANDIS) yra visada aukštesnės negu tradiciniai.

Q. Daug privačių skolintojų siūlė žemas palūkanų skelbimo pažinčių skyrelyje kreditus žmonėms su blogu kreditu internete. Tai turi dažnai matyti daug internetinių reklaminių skelbimų išdėstant, kad patrauklūs pasiūlymai kaip "Gauna Greitą Grynųjų pinigų Pažangą", "Reikia Greitos kreditas", "Greita Grynųjų pinigų greitas kreditas" ir ir taip toliau aš turiu nueiti tam dabar?

A. Kai kurie privatūs skolintojai dažnai klaidindavo vartotojus per internetinius reklaminius skelbimus ir apgaulę jų į mąstymą, kad jie gali gauti tokias kreditus lengvai. Todėl, jūs turite ieškoti labiau konstruktyvias apžvalgas nuo BBB taip pat kaip kitų internetinių portalų – internetiniai forumai, blogs ir socialinės tinklo svetainės.

Kai tik jūs padarėte visą tyrinėjimą tinkle, nesumiškite susisiekti su skolintoju kreditas tinkamumui. Jei tai nėra pasiekiama, pakartokite tą patį paieškos procesą, kol jūs pagaliau nesuradote teisaus skolintojo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *