Salono “Greenas” plaukų priežiūra

parašė , 2016-04-10 23:55

Grožio salonas „Greenas“ grožio rinkoje dar neseniai, bet jau užtikrintai plečia klientų ratą. Jaunatviška dvasia dvelkiantis, puikių specialistų komandą po vienu stogu subūręs salonas teikia tokias profesionalias paslaugas, kaip vyrų ir moterų plauku kirpimas, šukavimas, proginių šukuosenų darymas, makiažo paslaugos ir kita. Itin patrauklioje, stilingoje iš šviesioje salono internetinėje svetainėje rašomas naujienų blogas, padės sekti akcijas, naujausias grožio tendencijas ir šukuosenų madas.

Salono stilistų tikslas – išgirsti klientą

Plaukų priežiūraSalono „Greenas“ specialistai patys pasižymi jaunatvišku požiūriu ir teigiamai vertina eksperimentus su savo išvaizda. „Jeigu nedarai nieko drastiško, ko praėjus kuriam laiku negalėsi pakeisti ar atstatyti, dvejoti nereikia – gyvenimui reikia spalvų“- teigia vienas iš salono stilistų. Salone dirbama tik su kokybiška technika bei priemonėmis. Pavyzdžiui, plaukų dažymui pasirenkami dažai, kurie nekenkia nei kliento plaukui, nei galvos odai, neturi jokių papildomų, sveikatai kenksmingų cheminių priedų. Plaukų kirpimui taip pat pasitelkiamas kompleksiškas įrankių rinkinys, kuriuo pagalba galima išgauti pačias originaliausias šukuosenas. Štai visai neseniai salone apsilankęs Vygintas pageidavo išskutinėtos vienos galvos pusės, tuo tarpu kitoje vaikinas norėjo palikti pečius siekiančių plaukų ilgį. Viską vainikavo plaukų spalvos pakeitimas iš šviesiai rudos į juodą. „Pas mus tokie, savimi pasitikintys, išskirtinio stiliaus žmonės salone – kasdienybė, po jų pageidavimų – net nebenustembame“- teigia kita salono stilistė. Specialistų tikslas ne klausinėti ar stebėtis, o tiesiog pasirinkus reikiamus įrankius ir naudojant geriausias priemones pasiekti geriausią rezultatą. Tiesa, stilistas nebūtų stilistas, jei nesugebėtų patarti, kadangi kartais klientai ateina norėdami tokio rezultato, kurie su kliento plauko tipu, ilgiu ar veido forma, niekada nebus pasiekiami. Jeigu tai matydamas stilistas kliento neinformuotų iš anksto, toks plaukų kirpimas gali apkartinti žmogaus gyvenimą, o nepavykusį rezultatą žmogus neabejotinai suverstų tariamam kirpėjo neprofesionalumui. Būtent todėl salono „Greenas“ komanda siekia kurti gerą ir ddraugišką santykį su klientais, kad šie nebijodami patikėtų savo šukuoseną šiems specialistams.

„Greenas“ originali produkcija

Šiandieninės šukuosenų tendencijos skatina sukurti pasitikinčio savimi, nebijančio ieškoti ir eksperimentuoti žmogaus įspūdį. Ir iš tiesų, salonas turi tokių klientų, kurie plaukų spalvą ir kirpimą keičia bene kas savaitę. Žinoma, tai sveikintintina ir padeda apsisaugoti nuo nuobodulio, bet specialistai pabrėžia, kad žmogaus plaukas, visgi, yra jautrus elementas ir, gaunantis tokias dideles apkrovas temperatūrų, cheminių produktų ir mechaninio sąlyčio sąskaita, gali ypač greitai nusilpti. Būtent todėl, reikia pasirūpinti kokybiška apsaugine, plauką puoselėjančia rodukcija, ne tik apsaugančią plauką nuo išorės poveikio, bet ir maitinančią jį iš vidaus. Taip pat reikalingi maisto papildai, stiprinantys plauko struktūrą nuo pat šaknų. Salono „Greenas“ internetinėja svetainėje pristatomi originalūs salono linijos „Greenas“ produktai, praturtinti plauką puoselėjančiais elementais, stabdančiais plauko elektrinimąsi, slinkimą, glotnina, atgaivina, lengvina šukavimą, o kas svarbiausia – yra pagaminti tik iš naturalių produktų, kas ir slypi salono bei produkcijos pavadinime. Įsigijusi „Greenas“ plaukų serumą klientė Aiste, kuri, dirbdama modeliu, be abejonės savo plaukams kiekvieną dieną pateikia didelių iššūkių, pastebėjo, kad plaukas nebe taip „bijo“ džiovinimo, yra glotnus, nesielektrina, bet ir nesiriebaluoja. Net ir dažyti plaukai, naudojant šią produkciją, ilgiau išlaiko sodrią spalvą, ne taip lengvai blunka ir šakojasi. Be to, visa „Greenas“ produkcija maloniai kvepia. „Dabar žinau, kad kas kartą, kai manęs laukia plaukų kirpimas pas salono „Greenas“ specialistus, aš taip pat išeisiu nešina šios nuostabios plaukų priežiūros produkcijos“- patikina Aistė. Taigi, norintys patikėti savo plaukus salono „Greenas“ specialistams, gali būti tikri, kad jūsų natūralus grožis bus pabrėžtas pačiu geriausiu būdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *