Šeši patarimai, kad padėtų padaryti blogas lengvesnes kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditus.

parašė , 2012-07-10 13:59

Duokite Tokiam arbatpinigių: Atvejis Blogoms Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje Paskoloms

Labiausiai įprasta problema, kai asmeniui reikia kreditas yra bloga kredito istorija. Šiandien, tai yra gana plačiai paplitusi problema kas su nelaiminga ekonomika, amerikietiškais kalneliais asmeninių finansų, ir kartais tik bloga laime. Apie bet ką gali turėti vėlyvą užmokestį ar blogiau.

Nesijauskite blogai per blogai apie tai, jei jūs turėsite blogą žymėjimą ženklais ant savo kredito istorijos, jūs privalėsite išimti blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą, kai jums reikės grynųjų pinigų įpylimo. Jie panėšėja į reguliarias kreditus, tiktai jie yra suprojektuoti, kad padėtų žmonėms bėdoje su bloga kredito daugybe.
Patarimas Du: Nagrinėkite Savo Kredito Istoriją

Kaip tik taip, kaip teisėtose situacijose, atvejai, apimantys blogas kredito istorijas, pasireiškė extenuating aplinkybėmis. Tai gali duoti jums kažkokį dreifą su skolintoju. Taip pat, kreditingumo ataskaitos dažnai turi klaidas. Suraskite juos ir nuneškite juos. Procesas yra paprastai paprastas.

Stichinės nelaimės galbūt neleido jums daryti savalaikius užmokesčius. Medicinos kritiška padėtis yra kita priežastis. Jei asmuo, apdirbantis jūsų paskolą, mato, kad liapsusų priežastys buvo ne jūsų kontrolėje, tai galėjo supti pritarimą lovos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje greitas kreditasi jūsų kryptimi.

Patarimas Trys: Pažinkite Savo Skolintoją

Kaip tik taip, kaip jūs padarytumėte duomenų tikrinimą anksčiau, negu jūs pasamdysite tarnautoją, taip turi jūs tikrinti skolintoją anksčiau, negu jūs pasamdysite juos. Bendra taisyklė yra tai, kuo didesnis ir kietesnis skolintojas, tuo geriau reikalas bus. Saugumas, stabilumas, ir neįtikimumas, kad jie yra suktybės menininkai yra tuo, ką šitie skolintojai turi pasiūlyti.

Tuo metu, kai kai kurios iš mažesnių nežinomų kreditas grupių gali pasiūlyti fantastiškus reikalus, keli net be įkeisto turto, neikite į reikalą su lupikiškomis palūkanų normomis ir kitomis smulkaus šrifto didžiulėmis nelaimėmis. Tačiau, yra mažesnių skolintojų, kurie tikrai aprūpina dorą paslaugą.

Patarimas Keturi: Turėkite Rankeną ant Užmokesčių

Jūsų pajamos į įsiskolinusį santykį figūruos beveik taip aukštai kaip jūsų kredito istorija kai prieita prie blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas nusileidimo. Po to, kai visas jūsų paprastas mėnesinis įsipareigojimas buvo sutiktas, jūs išvykstate pakankamai, kad paimtumėte ant kito užmokesčio? Tai yra jūsų savai dvasios ramybei ir taip pat gerina galimybes pritarimui.

Žinoma, turėjimas pastovių pajamų ir lėšų apimti atmokėjimo terminus yra reikalingumas. Jei tas kietas pagrindas nėra pasiekiamas, jūs galėtumėte pabandyti parodyti skolintojui, kaip naudojimas, kad pinigai kaip investicija paduos gerą sugrįžimą ne per nutolusi ateitis. Žinoma, planas turės būti įmanomas.

Patarimas Penki: Perskaitykite Smulkų šriftą

Vėl, tikrinkite savo pardavėją. Geresnio Verslo Biuro tvarkaraščio tikrinimas gali padėti. Svarstykite: Kas paskolintų asmeniui su blogu kreditu? Ar jie ketina būti doru skolintoju, kuris įkraus šiek tiek aukštą negu rinkos palūkanų norma dėl pavojaus, ar jie turės mažus spąstus, suprojektuotus, kad sugautų beviltišką ar neatsargų.

Visada skaitykite smulkų šriftą. Ypač stebėkite atidžiai palaipsniui didėjančias palūkanų normas, ar piktinančius vėlyvus mokesčius ar mokesčius už kitus mažus daiktus. Visada būkite cinikas, jūs įsiskolinate tai sau savarankiškai, kad ieškotumėte daiktų nematomosios pusės, apsipirkdamas blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje greitas kreditasi.

Patarimas Šeši: Padarykite kreditas Darbą Jums

Nesiskolinkite daugiau, negu jums reikia. Parduotuvė aplink interesų normoms. Ši greitas kreditas yra priversta gauti jus iš rišimo, netempti jus giliau į įsiskolinusią duobę. Jei jūs imate paskolą, kad atsiskaitytumėte su kitų paskolų ryšuliu, yra įsitikinę, kad jūsų mėnesinis užmokestis yra mažiau, negu suma jūsų paprastų užmokesčių, ir kad palūkanos yra ne aukščiau negu jūsų praėjusių paskolų mediana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *