Šilčiausi mėnesiai tam, kad aplankyti Europą

parašė , 2012-09-25 11:08

Be abejonės populiariausi mėnesiai tam, kad aplankytų Europą yra liepa ir rugpjūtis. Yra daug to priežasčių, bet svarbiausias yra, kad per mėnesius liepos ir rugpjūčio didžiajai daliai Europos jūs galite būti gana įsitikinęs, kad jūs gausite gražų saulėtą orą ir kad temperatūra bus protingai šilta. Viduržemio jūros srityse jūs tikėtina pamatysite temperatūrą pasiekiant aukščiausią tašką iki 40C + su vidurkiu apytiksliai 28C.

Antra priežastis, kad liepos ir rugpjūčio mėnesiai yra taip populiarūs yra tokia todėl, kad tai yra, kai vaikai turi savo nusitęsusį mokyklinį lūžį vasaros šventėms. Jungtinėje Karalystėje pavyzdžiui vaikai pasprunka iš mokyklos apie 3-iąją savaitę liepos ir negrįžta iki rugsėjo pradžios. Škotijoje jie sudaužo šiek tiek anksčiau paprastai 2-ąją liepos savaitę.

Prancūzų masinis trėmimas į Prancūzijos Pietus prasideda ant to, ką pavadina juodu šeštadienį, kuris yra pirmas rugpjūčio šeštadienis. Tai yra, kai kiekvieni kelių pietūs Prancūzijoje bus spūstis, supakuota su eismu, viskas vadovaudamas į pietų sritis Prancūzijos jūrai, saulei ir smėliui. Ši tendencija seka didžiajai daliai Europos su daugeliu žmonių, atidedančių jų vasaros šventę, kol vaikai nėra išlaisvinti, ir jie gali paimti šeimos lūžį kartu.

Taip, jei jūs neprieštaraujate minioms ir jūs ieškote vasaros šventės su puikiomis oro perspektyvomis tada, maksimalūs mėnesiai tam, kad aplankytų Europą yra liepa ir rugpjūtis.

Jei jūs vis dar norėtumėte kažkokį gražų orą ir saulės šviesą, bet norėti išvengti minių ir turėti mažesnį taikesnį laiką; tada birželio ir rugsėjo mėnesiai yra geras pasirinkimas. Yra kelių pilkų dienų galimybės, bet iš viso perspektyvos yra ganėtinai geros su vidutine temperatūra turbūt srityje žemai į 20-ųjų vidurį, priklausantį, kur jūs einate, žinoma. Bendra elgesio taisyklė būdama, kad, kuo tolimesni pietūs jūs einate, tuo šiltesni orai, į pietus nuo Prancūzijos, Ispanijos, Italijos ir Portugalijos pavyzdžiui yra linkęs turėti labai gražius orus šiuo laiku. Taip ramesnei šventei ir gerai padoraus oro galimybei maksimalūs mėnesiai tam, kad aplankytų Europą keičiasi į birželį ir rugsėjį. Atminimas be to, kad jūs turite ilgiausias dienas birželį su vasaros saulėgrįža, įvykstančia birželio 21-ąją.

Slidininkams ir sniego pensiono gyventojams maksimalūs mėnesiai tam, kad aplankytų Europos pakeitimą vėl į žiemos periodą, slidinėjimo sezonas gali pradėti anksti kaip spalį, bet būti saugesnis jūs turite turbūt galvoti apie lapkritį, duodamas geresnę sniego ir geros būklės galimybę. Galas sezono didžiajai daliai Europos ateina Velykinis savaitgalis pabaigoje kovo ar balandžio pradžios. orai Klaipėdoje išlieka šilti iki pat vėlyvaus rudens. Jei jūs planuojate žiemos sporto šakų šventę kiekvienoje iš šitų galūnių tada, jūs turite turbūt ieškoti poilsio vietos su ledynu kaip nugara viršuje tuo atveju, jei sniegas ar neatvyksta ar dingsta šiek tiek greitesnis negu lauktas.

Taip, kas iš likusios dalies metų, net spalio, balandį ir gegužę gali laikyti maksimaliais mėnesiais tam, kad aplankytų Europą, jei jūs esate ėjikas ar dviratininkas. Temperatūra yra paprastai daug atsakingesnė ėjikui ir dviratininkui, ieškančiam lėto laiko, tirdama Europą. Žinoma, jūs galite eiti ar ciklas beveik bet kokiu laiku metų, bet jei oras bus per karštas ar per lietingas tada, tai tiktai iš tikrųjų tiks rimtam entuziastui. Jūs imsite truputėlį pavojaus per Rudenį, Žiemą ir Pavasario pradžioje, bet su teisingu apsirengimu ir įranga, ir truputėlį laimės su orais jūs galite labai puikiai praleisti laiką Europoje.

Reziumė tada maksimalūs mėnesiai tam, kad aplankytų Europą tikrai priklauso labai nuo tipo šventės, kurios jūs ieškote ir atitinkate savo reikalavimus į sąlygas, kurias jūs tikėtina susitiksite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *