Skelbimo pažinčių skyrelyje apsaugojimas paskolina su blogu kreditu: kur garantuotas pritarimus nėra

parašė , 2013-12-23 10:09

Tradicinė mintis už asmeninių paskolų su bloga kredito daugybe apsaugojimo yra tokia, kad skolintojai nenori linksminti pavojų. Manoma, kad žemas kredito rezultatas, galų gale, atspindi patikimumo trūkumą, tuo metu, kai dideli procentų atlygiai, kurie atvyksta su tokiu pavojumi, gale, kaip manoma, padaro visą sandorį per brangų kreditas gavėjui.

Būtent jokia paslaptis jų pastangose gauti kreditas pritarimą nuo skolintojų, kreditas gavėjus su labai žema kredito daugybe palieka, kad ieškotų alternatyvaus kreditas pasirinkimo. Tradicinis maršrutas yra beveik uždarytas jiems.
Taip, kas asmeninis kreditas pasirinkimas yra pasiekiamas kreditas gavėjams, kurie nenori, kad jų kredito daugybė atliktų vaidmenį?

Pasirinkimas Tinkle Firmų Skolinimo

Internetinės skolinančios pramonės reikšmė negali būti ignoruota. Daugeliu atvejų, geriausia vieta siekiantiems asmeninių paskolų, su blogu kreditu, trukdančiu jiems, kad surastų požiūrį atviro būdo, yra internetinė. Daugelis tradicinių skolinančių kriterijų buvo ar neigti internetinio proceso, ar buvo pritaikyti, kad tiktų vartotojo laukimui.

Pavyzdžiui, siekdamas 5.000$ kreditas, tradicinis procesas gauti kreditas pritarimą nuo skolintojų apėmė aprūpinimą dokumentacijos, kuri palaikė paraišką. Dėžės turėjo būti pažymėtos, ir daugeliu atvejų, plaukų augimo linijos sprendimai buvo priimti pagrįsti mažiausiomis detalėmis. Dažnai, pasirodė, kredito rezultatas, ir jo padarinys palūkanų normos, kurią įkraunama, buvo skirtumas.

Tačiau, internetiniai skolintojai paprastai ignoruoja kredito daugybę visiškai, tokiu būdu pritarimo garantija remiasi pakankamų pajamų įrodymu. Iki tol, kol tai pagrindiniai reikalavimai yra atitikti, tada asmeninėms paskoloms labiau tikėtina pritars. Su internetiniais skolintojais, turėdamas įrodytas pajamas, darbas ir dirbanti banko sąskaita yra pagrindiniai.

Šeimos Paskoloms pasirinkimas

Kitas rajonas, kur garantuotas pritarimas yra apskritai laukiamas yra šeimos kreditase. Tai logiška kaip asmenys, kurie ieško, asmeninės kreditas su blogu kreditu, kabančiu per juos, bus tikėtina šilčiau gautos šeimos narių. Yra, galų gale, tendencijos šeimai padėti vienam kitam.

Vienas iš svarbiausių pranašumų yra, kad, gaudamas kreditas pritarimą nuo skolintojų kaip bankai ir kredito sąjungos yra tikrai tiktai galimi po to, kai artimas vertinimas, šeima yra linkusi priimti sprendimą, pagrįstą emocionaliais aspektais. Tai reiškia, kad rizikos veiksnys beveik ignoravo, kad net labai žemiausias kredito rezultatas neturėtų jokios laikysenos apskritai.

Šeimos pasirinkimas yra taip pat be abejonės finansiškiausiai naudingas, kad išsirinktų, su šeima, dažnai atsisakančia palūkanų normų, sutardamas asmenines kreditus, ar mažų mažiausiai imdamas labai mažą normą. Tai reiškia, kad atmokėjimas yra daug įperkamesnis.

Studentų Paskolų pasirinkimas

Kvalifikavimas šitoms paskoloms remiasi užregistravimu kolegijoje, bet labai daug kolegijos ėjikų, tai labai paplitę kreditas tipas – ypač, kai jie turi blogas kredito istorijas. Bet dėl palaikymo išsimokslinimui, tokių asmeninių paskolų su blogu kreditu gavimas nėra apskritai problema.

Yra du tipai skolintojų šiame sektoriuje: būtent, vieši ir privatūs skolintojai. kreditas pritarimo nuo skolintojų gavimas visada priklausys nuo gebėjimo padaryti atmokėjimą, bet, su studentų paskolomis, skolintojai nori padėti tikėjimą būsimu gebėjimu padaryti taip, o ne einamasis gebėjimas.

Vieši skolintojai yra federalinės vyriausybės, kurios siūlo kreditus specialiai tiems kolegijos ėjikams, kurie tikėtina kovos užmokėti kolegijos mokesčius. Šitos asmeninės kreditas – kaip Perkins greitas kreditas ir Stafford Loan – yra išbandyta priemonė, taip tiktai tie, kam iš tikrųjų reikia finansinės pagalbos gauti juos.

Kvalifikavimas greitas kreditasi paprastai reiškia garantuotą pritarimą, bet su pasiekiamu ribotu kiekiu, pretendentai turi būti greiti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *