Skelbimo pažinčių skyrelyje ieškojimas paskolina su blogu kreditu: kodėl paraiškos yra atmestos

parašė , 2013-10-26 16:46

Nėra jokio neigimo, kad užduotis gauti kreditus nuo tradicinių skolintojų tapo kietesnė negu kada nors. Einamajame ekonominiame klimate, ir su finansinėmis krizėmis kelerių pastarųjų metų, vis dar įveikti, skolintojai yra atsargūs apie pritarimą kreditas paraiškoms, ypač asmeninėms paskoloms, su blogu kreditu. Bet galima gauti žalią šviesą.

Pagrindinis faktorius sėkmingai kreipimas dėl kreditas turi suprasti, kodėl paraiška galėtų būti atmesta prieš jūsų pasidavimo sukūrimą. Dažnai, kreditas atmetimo priežastys yra gana paprastos būti išvengtos pirmiausia, ir mažos pastangos, padėtos į paraiškos paruošimą, galbūt pasirodė vertos.
Bet kas yra pagrindiniai faktoriai, kurie priverčia skolintojus atmesti paraišką? Ir ką blogas kredito kreditas gavėjas turi padaryti, kad išvengtų kad likimas, sudėdamas paraišką asmeninei greitas kreditasi?

Tiesa Apie Blogą Kreditą

Svarbu nustatyti tik, kaip reikšmingas žema kredito daugybė yra. Dauguma žmonių mano, kad, siekdamos asmeninės kreditas su blogu kreditu, galimybės yra pritarimas, yra drastiškai sumažinti todėl, kad rezultatas yra žemas. Bet tai nėra iš tikrųjų teisinga.

Tikrai, žemo kredito rezultato turėjimas nepadeda taikomajam procesui, bet yra daug reikšmingesnių faktorių žaidime, kai skolintojas vertina paraišką. kreditas atmetimo priežastys yra įdiegtos affordability, o ne bet kokiame jūsų kredito istorijos įvertinime. Todėl, daugybė savarankiškai yra smulkios problemos.

Kur daugybė tikrai turi poveikį yra palūkanų normoje, kurią įkrauna asmeninėje paskoloje. Skolintojai pasinaudos proga, kad paimtų aukštesnes normas, kai rezultatas bus žemas.

Bet kas yra priežastys, kad skolintojas atmes kreditas paraišką? Yra 3 svarbiausios priežastys.

1. Jokio Kredito Rezultato turėjimas

Problema su jokio kredito rezultato turėjimu apskritai yra tokia, kad skolintojai neturi jokio būdo žinoti, ar pretendentu gali patikėti, kad padarytų atmokėjimą ar jei jie ketina neįvykdyti įsipareigojimų. Bent jau bet kas siekdamas asmeninės kreditas su bloga kredito daugybe jau parodė, kokia kiekvieno tikimybė yra.

Žinoma, galima pritarti kreditas paraiškai, bet pasirašantysis kartu su kitais ar įkeistas turtas yra paprastai būtini, kad gautų žalią šviesą. Jokio kredito turėjimas yra viena iš pagrindinių priežasčių kreditas atmetimui todėl, kad paraiška savarankiškai nėra paprastai gana stipri.

2. Jokio Įkeisto turto pasiūlymas

Žinoma, įkeisto turto turėjimas, kad pasiūlytų greta asmeninės kreditas paraiškos gali būti sudėtingas taip pat. Atsiminkite, pasiūlytas dalykas turi būti ta pačia verte kaip suma, pasiskolinta, tokiu būdu 5.000$ greitas kreditas reikalingas įkeisto turto, verto 5.000$, ir ne kiekvienas turi kažką vertė tas kiekis.

Daug dalykų tipų yra priimtini kaip įkeistas turtas, nuo šeimos papuošalų į automobilius į naminį teisingumą. Bet išskyrus teisingumą, visi jie gali mažinti vertę per kreditas terminą. Automobilis, pavyzdžiui, gali būti tiktai puse vertė po to, kai 3 metų greitas kreditas taip gali tiktai būti priimta jos žemiausioje vertėje. Taip, rasdamas tinkamą įkeistą turtą, siekdamas asmeninės kreditas su blogu kreditu nėra lengvas.

3. Per daug Egzistuojančios Skolos

Pagaliau, kiekis skolos, kurią pretendentas jau turi yra pagrindinė kreditas atmetimo priežastis. Skolintojai matuoja tai per skolos iki pajamų santykį, kuris išdėsto mažiau kaip, kad 40 % pasiekiamų pajamų gali būti panaudotas, kad grąžintų kreditus. Jei tai reiškia, kad asmeninė greitas kreditas nėra įperkama tada, atmetimas yra tikras; bet jei mėnesinis atmokėjimas tinka ribos viduje, tai pritarimas yra galimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *