Skolintojai, ieškantys blogų kredito kreditas gavėjų paskoloms – jūs ruošiatės?

parašė , 2016-06-12 22:27

Deja, turėjimas blogai kreditas gali priversti kreditas pritarimo procesą atvykti į spiegiantį sustojimą. Dauguma skolintojų tik nenori perduoti grynuosius pinigus kažkam su bloga kredito istorija. Jūs galite beveik užmiršti kada nors būti pritartas kreditinei kortelei. Taip, ką jūs, kaip manoma, padarote, jei nenumatytas blogiausias atvejis kyla ir jums reikia kai kurių grynųjų pinigų nedelsiant? Yra pora pasirinkimo, pasiekiamo jums, kuris nereikalingas kreditingumo patikrinimo ar leis jums gauti paskolą net su blogu kreditu. Pirmas pasirinkimas yra mokėjimo dienos greitas kreditas. Tai geriau, kai nenumatytas blogiausias atvejis kyla, ir jums reikia mažo pranešimo apie grynuosius pinigus, kuriuos jūs galite sumokėti labai skubiai. Tačiau, jei jums reikia didesnės grynųjų pinigų sumos, negu jūsų geriausias pasirinkimas būtų gauta greitas kreditas
Tai leidžia jums grąžinti grynuosius pinigus per ilgą periodą laiko dėl nepadėtas jūs į bet kokią finansinę įtampą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mokėjimo dienos kreditas Didelis Pasirinkimas Blogam Kreditui

Mokėjimo dienos kreditas yra visada mažesniems kiekiams pinigų, kurie tik atidės jus, kol jūs negausite savo kito atlyginimo. Taip iš esmės, šitos kreditas yra kažkam tokiam kaip padanga, užgęstanti ant jūsų automobilio. Jūs neturite pinigų tuoj pat, bet jūs būsite prie savo kitos mokėjimo dienos. Tai svarbu, kad atsimintų todėl, kad jūs nenorite išimti kreditas, didesnės negu, ką jūs galite apimti savo kitu atlyginimu, arba dar jūs baigsite tuo, kad įmokėsite įmokas tam, kad negalėtumėte grąžinti paskolą laiku. Mokėjimo dienos kreditas skolintojai nori paskolinti jums pinigus nepriklausomai nuo jūsų kredito istorijos todėl, kad jie žino, kad tai yra trumpalaikė greitas kreditas. Iki tol, kol jūs turite pastovų pajamų srautą, jie žino, kad jie grįš, jų pinigai atvyksta mokėjimo diena.

Gautos kreditas Blogiems Kredito kreditas gavėjams Aprūpina Greitus Grynuosius pinigus

Gautos kreditas yra visiškai priešingame spektro gale. Kad gautumėte vieną iš šitų paskolų, jūs turite padėti kažką vertingo tokio kaip jūsų namai ar kitas turtas viršuje kaip įkeistas turtas. Jei jūs negalite grąžinti kreditas, skolintojui teisiškai leidžia paimti jūsų namus ir parduoti juos, kad gautų pinigus atsiskaityti su greitas kreditas. Su gautomis paskolomis, skolintojas nori paskolinti jums pinigus nepriklausomai nuo jūsų kredito istorijos todėl, kad jie žino, kad jie sugebės sugrąžinti savo pinigus vienaip ar kitaip. Dėl to, pinigų kiekio jūs galite sėsti į gautą paskolą, yra daug aukštesnis negu negarantuotas. Tačiau, padėkite daug laiko šiame sprendime todėl, kad, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų paskoloje tada jūs rizikuojate prarasti savo namus ar kitą vertingą turtą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų Kredito Rezultato tikrinimas

Jei blogas kreditas stoja skersai kelio jūsų kreditas pritarimų, ir jūs nesate įsitikinęs, kodėl jūsų kredito rezultatas yra blogas, tai verta įsiregistruoti. Yra įvairių nemokamos kreditingumo ataskaitos žiniatinklio svetainių, kurios parodys jūsų kredito rezultatą ir kodėl jis atvyko į tą skaičių. Tai leidžia jums tikrinti dėl skirtingumo ir įsitikinti, kad nėra klaidingos informacijos apie jūsų kreditingumo ataskaitą, tempiančią tai žemyn, kuris neturi būti ten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *