Slenkančios sistemos: kokias rinktis?

parašė , 2013-12-16 07:52

Šiandien vis labiau populiarėja spintos stumdomomis durimis, tačiau gana dažnai sudvejojama: kokios slenkancios sistemos geresnės – aliuminės ar plieninės? Kurios jų yra patvaresnės ir gali tarnauti ilgiau, ir kurių kaina – prieinamesnė?

Slenkančios sistemosSunku atsakyti vienareikšmiškai, kurias slenkančias sistemas rinktis yra palankiau – tiek ir vienos, tiek ir kitos turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, įvertinkite tai, pasverkite visus „už“ ir „prieš“, ir, tikėtina, rasite teisingiausią atsakymą.

Kalbant apie kainą, plieninės slenkančios sistemos kainuoja pigiau, tačiau tas kainos skirtumas nėra toks žymus. Taigi, jei jums rūpi tik kaina, šiuo atveju vertėtų rinktis plienines slenkančias sistemas.

Įvertinkite tai, ar namuose pakankamai sausa – plieninės slenkančios sistemos nėra atsparios drėgmei, taigi, po kurio laiko jos gali pradėti rūdyti. Jei jūsų namuose gana drėgna, patartina rinktis aliumines slenkančias sistemas arba įsigyti drėgmės rinkiklį. Tai, žinoma, kainuos papildomai, tad gerai pagalvokite, ar verta dar papildomai investuoti, kai glite tiesiog pasirinkti kitą sprendimą.

Aliuminės slenkančios sistemos gali būti ilgesnės, taigi, jei stumdomos durys turės būti per visą sieną, greičiausiai jums neišvengiamai teks rinktis aliumines slenkančias sistemas.

Jei norite, kad slenkančios sistemos veiktų itin tyliai, vertėtų rinktis aliumines slenkančias sistemas – jos yra kiek plonesnės, todėl galėsite nesibaiminti, kad varstydami duris pažadinsite namiškius ar garsas bus pernelyg aižus. Plieninės slenkančios sistemos veikia ne taip tyliai, taigi, jei jums svarbu, kad jos veiktų kuo tyliau, rinkitės aliumines slenkančias sistemas.

Kalbant apie ilgaamžiškumą, tiek plieninės, tiek ir aliuminės slenkančios sistemos gali tarnauti tikrai gana ilgai. Jums tikrai neteks keisti slenkančių sistemų bent jau dešimt metų.

Taigi, tiek vienos, tiek ir kitos slenkančios sistemos tarnaus jums pakankamai ilgai, taigi, visai nesvarbu, kurias pasirinksite. Vis dėlto, jei norite, kad slenkančios sistemos po kurio laiko nesurūdytų, o taip pat ir veiktų tyliai, tokiu atveju verčiau pasirinkite aliumines sistemas. Jos kainuoja kiek brangiau nei plieninės, taigi, įvertinkite, r esate pasirengę mokėti brangiau tam, kad slenkančios sistemos veiktų kuo tyliau. Nesvarbu, kurį variantą bepasirinktumėte, slenkančios sistemos tikrai gali jums padėti susikurti jaukius ir modernius namus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *