Supratimo investitorius

parašė , 2016-04-06 19:09

Moterys kaip Supratimo Investitoriai – taip jūs!!

Su 80-90 % moterų, užbaigiančių vadovavimą jų savų finansų kažkokiame punkte jų gyvenimuose, supratimo investitoriumi tapsmas negali niekada prasidėti per netrukus. Supratimas jūsų vaidmens ir jūsų tikslų aiškinimas yra pirmi, įžengia, rūpindamasis jūsų finansais. Taip svarbu suprasti, kad jūs esate atsakingas už savo pinigus ne daugiau nieko. Aš kalbu su moterimis visada, kurios jaučia, kad jų pinigų ir finansų nemokšiškumas diskvalifikuoja juos dėl kada nors uždavimo klausimų ar paėmimo ant aktyvaus vaidmens vadovaujančiuose piniguose. Suteiktas, pradžioje tai gali būti triuškinančia užduotimi, bet kaip kažkas kita gyvenime, vienas žingsnis laiku, priekiniame judėjime gauna jus ėjimas ir laiko jus einantis į jūsų tikslų pasiekimą

Taip, kuo aš turiu čia pasidalyti su jumis šiandien? Aš norėjau duoti jums tam tikrą įžvalgumą dėl kai kurių iš pirmų žingsnių, kuriuose jūs turite žengti supratimo investitoriumi tapsme. Kadangi aš paminėjau anksčiau, negu jūs turėsite suprasti vaidmenį, kurį jūs vaidinsite šiame procese ir tiksluose, kuriuos jūs norite pasiekti. Jūsų vaidmuo gali labai gerai būti pasyviu jūsų finansų vadovavime. Jei jūs turite sutuoktinį, patarėją ar kažką šeimoje, kuri valdė jūsų pinigus jums, tai puiku. Tačiau, jūs turite užduoti klausimus ir prašyti tapti labiau apimtas supratimo strategijos ir pranešimo centro. Neimkite ne atsakymui! Aš girdžiu tai visada, "aš esu priverstas jaustis tiek kvailas, kai aš užduodu klausimus" ar "aš nesuprantu atsakymų, taigi kodėl užduoda klausimus". Ahh!! Tai yra jūsų pinigai; tai yra jūsų finansinė ateitis. Jei jūs esate priverstas jaustis nekompetentingas, ar asmuo stokoja kantrybės mokyme, jūs – atleidžiate iš darbo juos! Aišku, jei tai yra jūsų sutuoktinis ar jūsų dėdė, kuris gali būti kietas; tačiau, ką aš turiu galvoje yra, paaiškinkite, kad jūs norite geriau suprasti strategiją pranešimo ir jei jie negali gerbti jūsų noro, suraskite patarėją, su kuriuo jūs esate atsipalaidavęs ir pradedate savo savą portfelį. Tikslai šiam pranešimui turės reikšmę labai ir taip doras pasikalbėjimas su asmeniu, kurį jūs samdote, turi nustatyti parametrus to, kaip fondus investuos. Tebevykstantis santykis, kuris leidžia jums pasimokyti atidarytame būde yra neįkainojamas, tokiu būdu gerbkite asmenį, su kuriuo jūs dirbate, nustatydamas taisykles ir vaidmenis judviem sekti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi jūs plečiatės jūsų dalyvavimas yra kai kurios temos, kurias jūs turite aptarti ir žinoti nuo savo sutuoktinio ar asmens, valdančio jūsų šeimos finansus, jei jūs buvote pasyvus metus. Paklauskite, kokia jūsų gryna vertė yra. Šis matas, kuris ima visą jūsų vertingų dalykų vertę (ką jūs valdote) ir atima iš to visą jūsų įsipareigojimų vertę (ką jūs įsiskolinate), turi būti teigiamas ir augimas. Jūs taip pat norėsite žinoti, kur visos investicijos yra laikomos ir kas daro jūs turite palaikyti ryšį nenumatytame blogiausiame atvejyje, kad gautumėte prieigą prie šitų fondų. Jūs ir jūsų sutuoktinis turite gyvybės draudimą? Kada vėl, kur ir ką jūs turite pažinti? Anksčiau, negu aš tęsiu, aš pasakysiu jums ledi, kad dauguma vyrų tikrai randa šią liniją abejoti labai bauginantis ir gali pasidaryti ganėtinai įtūžę nuo jos. Kiti bus visiškai išlaisvinti, kad jūs pagaliau imatės kai kurių veiksmų saugojime savarankiškai tuo atveju, jei jie negali rūpintis jumis. Būkite paruoštas, kad atsakymas, kurį jūs galite gauti galbūt nėra toks tuo, kuo jūs laukiate to būti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš smarkiai drąsinu visų amžių moteris būti apimtas ir pradžia, žengdamas pirmuose žingsniuose į supratimo investitoriumi tapsmą, užduodamas klausimus, apžiūrėdamas, ką jūs jau turite ir radimas kažko, su kuriuo jūs esate patogus kalbėjimas jums ant šios studijavimo kreivės pagalboje. Tai neturi niekada per vėlai gauti ėjimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *