Turėkite blogą kreditą ir reikėkite automobilių kreditas? yra 5 patarimai, kad padėtų surasti

parašė , 2014-07-20 07:45

Blogas Kreditas.

Šitie du paprasti žodžiai gali apimti tokį didžiulį situacijų spektrą. Australijoje, jei jūs turite "blogą kreditą" tai galėtų būti taip paprasta kaip vienas praleistas užmokestis ant naudos sąskaitos (tokios kaip telefonas, elektra, vanduo ir taip toliau) ar taip sunkus kaip paskelbę bankrotą. Jei jūs esate kažkur tarp ir ieškote blogą automobilių kredito paskolą tada yra tam tikros labai naudingos informacijos, kad padėtų jums suprasti, jei jums seksis ar ne su šitais specializuotais skolintojais.

DUOKITE TOKIAM ARBATPINIGIŲ

Bankrotas: Jei jūs kada nors buvote gana nelaimingas paskelbęs bankrotą, jūs turite būti paruoštas nuolatinėms beldimo nugaroms. Nėra faktiškai jokio skolintojo, kuris svarstys skolinimą jums, jei jūs įsitraukėte į bankrotą po praėjusių 12 mėnesių
Sužinokite tikslią datą, jūs paskelbėte bankrotą (tai gali būti padaroma, gaunant kopiją jūsų kreditingumo ataskaitos per Veda Pranašumą), ir padarykite pastabą to, kai tai bus visi metai. Tiktai tada turi, jūs svarstėte kreipimas dėl blogos kredito kreditas, ir aišku jūs turbūt padarėte daug pakeitimų į būdą, kuriuo jūs elgiatės su pinigais/finansais. Jūs galėjote susisiekti su blogu kredito skolintoju tik anksčiau sukakties tiktai, kad sužinotumėte tai, kas jų politika supa viešai paskelbtą bankrotą. Šis būdas jūs galite pradėti būti suorganizuotas tam, ką jūs turėsite aprūpinti, kadangi jūs turite būti paruoštas būti labai vaiskus ir būsimas su visa informacija.

DUOKITE ARBATPINIGIŲ DU

Saugumas:" Saugumas" yra tuo, ką jūs ketinate aprūpinti, kad gautumėte jūsų blogą kredito paskolą. Kaip nurodymai labiausiai blogi kredito skolintojai reikalaus saugumo (būdamas automobilis, kurį jūs bandote nupirkti), jei jūs kreipiatės dėl daugiau kaip 3000$. Jei jūs jau valdote automobilį ir tik tikitės gauti blogą kredito paskolą, jūs turite suprasti, kad, jei jūs jau gaunate paskolą jūsų automobilio, jūs negalite panaudoti automobilio vėl antrai greitas kreditasi. Tai svarbu – jūs galite tiktai turėti VIENĄ paskolą prieš bet kokį automobilį. Jei jūs kreipiatės dėl mažiau kaip 3000$, skolintojas galbūt primygtinai nereikalauja, kad jūs aprūpintumėte automobilį kaip saugumą, bet tik žinotumėte, kad, siūlydamas automobilį, kadangi saugumas apskritai reikš, kad jūsų palūkanų norma bus žemesnė.

DUOKITE ARBATPINIGIŲ TRYS

Darbas: Jūs negalite laukti, kad gausite paskolą, jei jūs neturėsite darbo. Jei jūsų vienintelis pinigų šaltinis yra nuo bet kurio iš kitos vyriausybinės rankos outs tada nėra jokios prasmės besikreipiančios dėl kreditas, kadangi joks skolintojas nepriims jų:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

newstart ar jaunimo kišenpinigiai

pensijos metų

nedarbingumo palaikymo pensija

austudy

Jei jūs tikrai turite darbą, taip pat yra rūpestingi, kad jūs turite uždirbti 400$ per savaitę minimumą, kad turėtumėte teisę blogai automobilių kredito greitas kreditasi.

DUOKITE ARBATPINIGIŲ KETURI

Banko sąskaitos išrašai: Jūs turėsite turėti banko sąskaitą, kad sugebėtumėte gauti blogą automobilių kredito paskolą. Apskritai jūsų paprašys apsirūpinti 1 – 3 mėnesių vertė naujausių banko sąskaitos išrašų jūsų numatomam skolintojui. Dabar nueikite ir išveskite tuos tvirtinimas ir pažiūrėkite į juos, lyg jūs buvote skolintojas. Jei jūs būtumėte skolintojas, jūs norėtumėte pamatyti daiktus tokius kaip:

pranešimas padeda reguliarų mokestį

tai yra visada kredite

bet kokios kreditas kurias jūs paminėjote ant savo paraiškos atitinka debetą ant jūsų tvirtinimų

Jei jūs būtumėte skolintojas, jūs nenorėtumėte pamatyti tokių daiktų kaip:

kasdieninis atitraukimas nuo lošimo už organizacijas

akivaizdus tiesioginis debetas nuo skolintojo, kurį jūs neišdėstėte ant savo paraiškos

pranešimas, pastoviai pereikvotas ir išieškotas pereikvoti mokesčiai

Būkite protingas. Kodėl bet kas paskolintų jums pinigus, jei jūsų tvirtinimai rodo, kad jūs negalite prižiūrėti savo finansų net prieš naujos kreditas gavimą?

DUOKITE ARBATPINIGIŲ PENKI

"Pažiūrėkite" aplink, bet "nesikreipkite": nekriskite į spąstus užpildymo stojančiojo anketoje ant kiekvienos blogos kredito skolintojo žiniatinklio svetainės, kurią jūs galite surasti, manydamas, kad su viltimi jūs bent jau gausite vieną pritarimą. Tai neabejotinai duos priešingą rezultatą jums. Tai yra todėl, kad kiekvienas skolintojas padarys kreditingumo patikrinimą ant jūsų, tokiu būdu jūsų kreditingumo ataskaita parodys saujelei teiravimosi visą pabaigą kartu, kuri dažnai skamba skambučių skolintojams įspėjimą. Jie mato tai kaip reikšmę, kad jūs kreipiatės, smukdymas, kreipdamasis vėl, būdamas smukdytas vėl ir taip toliau ir taip toliau. Būtinai žvilgsnis į kiekvieną žiniatinklio svetainę, gaukite jausmą jų skolinančiai politikai, net paskambinkite jiems ir žr., kaip jūs jaučiatės dėl būdo, kuriuo jie elgiasi su jumis per telefoną! Tada, kai tik jūs išsirinkote tokį, jūs mėgstate geriausią, tada ir tiktai tada turi jūs paspausti, kurie "taiko" mygtuką.

Geras medžiojimas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *