UAB Salasta prekių įvairovė

parašė , 2016-04-18 09:22

LaikrodžiaiDauguma internetinių parduotuvių yra specializuotos. Lietuvos gyventojai dažnai pasigenda tokios internetinės parduotuvės, kurios pobūdis būtų panašus į visiems gerai žinomą ebay- kur siūlomos prekės yra ne tik tiktai laikrodžiai, sukneles ar kiti drabužiai, mašinų detalės, ar, pavyzdžiui, maisto produktai – čia,galima sakyti, pirkėjui siūloma apskritai visos įmanomos prekės iš viso pasaulio. Lietuvos virtualiojoje erdvėje panašaus pobūdžio internetinę prekybą gali pasiūlyti įmonė UAB Salasta.

UAB Salasta asortimentas

UAB Salasta savo veiklą pradėjo beveik prieš dvidešimt metų – 1998 m. Pradžioje pasivadinusi IĮ Trigrašis per ilgą prekybinį laikotarpį įgijo neaprėpiamą patirtį ir išplėtė savo prekybos asortimentą. Pagrindinį bendrovės asortimentą sudaro muzikos instrumentai, garso aparatūra, šviesos technika, dviračiai, žaislai, laikrodžiai. Muzikinių instrumentų pagrindinis asortimentas – gitaros, klavišai, styginiai, dėklai, priedai, stovai, garso aparatūros – kolonėls, mikrofonai, stiprintuvai, MIX pultai, Pro audio, laidai, stovai, laikikliai, kareoke priemonės. Ypač didelę paklausą turi šviesos efektai, lazeriai, dūmų ir įvairios kitos mašinos, stroboskopai, veidrodiniai gaubliai. Be viso to bendrovė siūlo platų dviračių asortimentą, įvairių kainų ir tipažų. Bendrovė veikia ne tik internetinėje erdvėje, bet ir turi realiai veikiančią parduotuvę, kurioje dirba aukšto lygmens specialistai ir gali pakonsultuoti klientus visais klausimais. UAB Salasta dirbantys specialistai pabrėžia, kad pagrindinį pirkėjų ratą sudaro muzikantai, klubų ir restoranų darbuotojai, atsakingi už garso aparatūrą, apšvietimo priemones ir muzikinius instrumentus. „Smagu dirbti su kūrybingais žmonėmis ir taip visada stengtis pačiam kilstelėti savo kartelę“- pasakoja vienas iš įmonės darbuotojų.

UAB Salasta įvertinimas

Kita labai svarbi UAB Salasta asortimento sritis yra laikrodžiai. Laikrodis yra ne tik priemonė laikui stebėti, bet ir puikusaksesuaras. Bendrovė siūlo įvairių kainų laikrodžių asortimentą, ieškantiems aksesuaro, galimo derinti prie klasikinio drabužio, darbinio kostiumo, laisvalaikio aprangos. Sieniai, pastatomi laikrodžiai ir žadintuvai tiks ir jums patiems, ir ieškantiems dovanų. Edvinas iš Kauno rajono visiškai nemėgsta apsipirkinėjimo. Drabužius, automobilio aksesuarus, kvepalus ir įvairius kitus daiktus vaikinas visada pirkdavo britiškajame ebay. Atradęs įmonę UAB Salasta, Edvinas apsidžiaugė, kad čia gali įsigyti įvairios garso technikos. Vaikinas kaip tik ruošėsi dėtis garso aparatūrą į automobilį. Garso specialistai padėjo ne tik išsirinkrti tinkamą aparatūrą, bet ir padėjo ją sumontuoti. „Planuoju važiuoti į Didžiąją Britaniją vasarai užsidirbti, o užsidirbęs pinigų planuoju įsigyti gerą garso aparatūrą ir namams. Be abejonės vėl kreipsiuos į UAB Svelita bendrovę, kuri suteikia galimybę apie mėgstamą prekę viską sužinoti iš profesionalų ir įsigyti ją neišėjus iš namų. Kitas UAB Salasta ypač patenkintas klientas yra Jonas iš Jonavos, įmonėje įsigyjęs rankinį laikrodį. Svarbiausia tai, kad laikrodį jaunuolis norėjo siųsti į užsienį. Jonui be sunkumų pavyko su įmonės vadybininkais suderinti tiesioginį laikrodžio siuntimą į užsienio šalį. Asdresatą siuntinys pasiekė laiku, greitai, prekė buvo atsakingai supakuota. Tą patį apie puikią siuntinių kokybę gali pasakyti kalnų sportą propoguojanti Jurgita, kuri čia įsigijo puikų kalnų dviratį. „Praradusi savo pagrindinį tiekėjąm nebežinojau, kur galiu kreiptis dėl kokybiško dviračio, kadangi man visada didelį vaidmenį prekybos procese atlikdavo kokybiškos konsultacijos. Kitaip tariant, man visada svarbu pajusti, kad pardavėjas parduodamas ne tik stengiasi atlikti savo darbą – bet kokiu atveju parduoti prekę, bet svarbu įsitikinti, kad jis iš tiesų yra apie tą prekę puikios nuomonės“- teigia Jurgita, iš įmonės UAB Salasta įsigijusi gerą kalnų dviratį. Tiek puikių atsiliepimų tik įrodo, kad UAB Salasta- puiki vieta, kur galite įsigyti kokybišką prekę ne tik sau, bet ir mylimam žmogui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *