Vaikiško kepurės ir šukuosenos saugojimas: paslaptys jau įmintos!

parašė , 2017-11-18 15:32

Vaikiškos kepurėsIlgaplaukės mergaitės ir pūstaplaukiai berniukai žiemos bei vėlyvo rudens metu mamytėms yra tikras galvos skausmas. Kodėl? Kadangi ant tankių ir ilgų plaukų sunku uždėti kepurę ir tuo pačiu nesugadinti šukuosenos. Net ir ją sugadinus dažniausiai didžiausia problema yra labai intensyviai įsielektrinę plaukai, kuriuos labai sunku sutvarkyti. Daugelis mamyčių kelia klausimą – kepurės berniukas ir mergaitėms reikalingais, ar galima žiemos metu išsiverti tik su kapišonu? Žinoma jos reikalingos, tačiau nebūtinai turi sugadinti šukuoseną. Galima tvarkingai surišti plaukus ir leisti vaikui puikiai bei šiltai jaustis būnant lauke, o nusiėmus kepurę atrodyti vis dar taip pat puikiai.

Tinkamas plaukų surišimas – didelis žingsnis į priekį

Pirmiausia ką reikia padaryti, tai tinkamai surišti plaukus, kad po kepure jie nesiveltų ir tuo pačiu nepasidarytų kaltūnai, kuriuos vėliau gali būti itin sunku sutvarkyti. Puikiai suprantame, kad mergaitės labai dažnai nori vaikščioti palaidais plaukais, taigi protestuoja prieš tai, kad plaukučiai bus supinti arba surišti. Siūlome savo mergaitėms pasiūlyti kelis skirtingus plaukų ryšimo būdus, kurie leis atrodyti puikiai. Dar viena išeitis, ant gražiai surištų plaukų uždėti karūną, kuri leis mergaitei pasijausti tikrai princese ir tuo pačiu atrodyti puikiai. Dažniausiai pavyksta iki tiek išsiderėti ir tokiu atveju mergaitės leidžiasi rišamais plaukais, o ant viršaus dedamos kepurės nesugadina šukuosenos.

Jeigu, visgi, šukuosena yra tokia, kad kepurė vistiek ją sugadins – siūlome naudoti plaukų laką, kuris leistų suguldyti glotniau plaukus ir nuėmus kepurę jie vis dar atrodys labai puikiai.

Berniukams dažniausiai viskas kur kas paprasčiau, kadangi ilgesnių plaukų savininkai vis tek nesusiduria su tokiomis problemomis su kuriomis susiduria mergaitės. Dažniausiai nusiėmus kepurę užtenka purenti plaukus. Visgi, visada galima papildomai naudotis įvairiausias plaukų priežiūros priemones, kurios padeda susitvarkyti su plaukais, kuomet po tam tikro laiko jie būna labai suspausti.

Tinkamiausios kepurės pasirinkimas

Kepurės berniukams ir mergaitėms yra labai įvairios ir dar vienas žingsnis link kur kas gražesnės šukuosenos, kuri buvo po kepure – paprasčiausiai pasirinkite tokią kepurę, kuri ė nėra labai priausta.

Prispaustos kepurės yra apsirenkamos, kadangi atrodo, kad su jomis vaikas jausis kur kas geriau ir šilčiau. Tačiau taip nėra būtinai, kadangi svarbiausia, jog kepurė būtų prispausta kuo arčiau veido. Tuo tarpu viršugalvis gali būti kur kas laisvesnis ir dažnai tik tiek užtenka, kad vaikas jaustųsi puikiai, jam būtų šilta ir tuo pačiu kepurė nesugadintų taip ilgai kurtos šukuosenos.

Kepurės berniukams ir mergaitėms gali būti pasirenkamos remiantis labai skirtingais kriterijais. Pateiksime kelis, kurie dažniausiai ir nulemia žmogaus sprendimą rinktis vieną arba kitą pirkinį.

  • Pirmiausia įvertinkite tą modelį, kuris, kaip minėjome, gali labai skirtis. Nuo tokių, kurios yra ovalios ir labai glaudžiai priglunda iki tokių, kurios ne taip stipriai prigludusios prie veido.

  • Taip pat naudinga įvertinti ir tai, kad kepurių dizainas skiriasi ir pagal spalvą. Jeigu norite, kad vaikas nešiotų kepurę ir nesiožiuotų, kad jam ji nepatinka – nupirkite spalvotą bei su kokiu nors jo mylimu personažu.

  • Taip pat būtinai įvertinkite, iš kokios medžiagos kepurė yra pagaminta. Tai leis užsitikrinti, kad vaikas puikiai jausis tiek žiemos metu, tiek vasarą.

Kepurės vaikas yra ne galimybė, tačiau būtinybė. Jeigu norite, kad vaikas jaustųsi puikiai – kiekvieną kartą, kai tik jis eina į lauką prastu oru – būtina jam uždėti tinkamą kepurę. Daugiau kepurių vaikams rasite el. parduotuvėje drabuzelis.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *