Vasarą ir žiemą – kondicionieriai visada reikalingi

parašė , 2017-05-14 23:48

Apsilankę Industek parduotuvėje, rasime daug namų vėdinimo ir šildymo alternatyvų, iš kurių kai kurios bus ir ekonomiškos, ir patogios, ir lengvai sumontuojamos. Praktiškas dalykas – kondicionavimo sistemos, kurios leidžia ir šildyti, ir vėsinti namus, ir visa tai daro su gana nedidelėmis sąnaudomis.

Patogus būdas šildytis patalpas

IndustekTaigi, kondicionieriai yra tas dalykas, kuris leidžia šildyti patalpas tikrai lengvai. Populiariausi dabar yra "oras – oras" principu veikiantieji. Būtent jie leidžia lengvai pajusti, ką reiškia patogi kondicionavimo sistema, kada nori šilumą pasireguliuoti su distanciniu valdymo pultu. Patogu ir tai, kad sistema gali turėti jutiklius, nustatančius, ar kas nors dar yra patalpoje. Kai tie jutikliai įjungti, tuomet galima reguliuoti automatiškai, kada šildoma daugiau, kada mažiau. Jeigu patalpoje yra žmonių (judesio), tuomet šildoma daugiau, iki pasirinktos temperatūros. Kai namuose žmonių nėra, tai ir energijos suvartojimas gali būti mažesnis.

Ekonomiškas šildymosi būdas

Taip pat kondicionieriai yra ekonomiški ne tik dėl šių jutiklių ir "nebuvimo namie" režimo, bet ir dėl to, kad tai apskritai atsiperka. Lyginant su šildymu dujomis, kietu kuru ar kitomis sistemomis. Kondicionierius palyginus nedaug kainuoja, jį paprasta sumontuoti ir vėliau nieko ypatingo nereikia daryti. Jis tiesiog puikiai veikia ir tiek. Taigi, šis ekonomiškas šildymo būdas leidžia turėti tikrai puikias šildymo galimybes, per daug nesistengiant ir neinvestuojant. Tiesa, tai labiau tinka mažesnėms patalpoms, o ne dideliam namui. Ir jeigu tarp kambarių nėra daug sienų, koridorių. Tada paprasčiau vaikšto oras. Labai gerai tinka vieno kambario butui, kur virtuvė sujungta su svetaine. Tada kondicionierius itin lengvai apšildo tokią vieną patalpą.

Tikra atgaiva vasarą

Kondicionierius gali ne tik šildyti, bet ir šaldyti. O argi ne to mes norime karštą vasaros dieną? Kad pagaliau būtų tikrai vėsu ir nereikėtų braukti prakaito. Tai galima pasiekti, jeigu to norite. Tačiau, kaip ir visi kiti kondicionieriai, šis už vėsinimą visgi ims daugiau elektros energijos negu tada, kai vyksta šildymas, o ne šaldymas. Visgi, kartais kelis kartus per metus tuo pasimėgauti galima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *