Veido oda – gyvenimo būdo atspindys

parašė , 2016-09-13 11:37

Savo grožiu visų pirmiausia reikia rūpintis visapusiškai pradedant nuo vidaus, nes tik sveikas ir harmoningas žmogus bet kokioje situacijoje atrodys gražiai. Šiandien kiekvienas dermatologas Vilniuje, Kaune ar kitame mieste patvirtins, jog vis daugiau žmonių, nepriklausimau nuo jų lyties, ateina su įvairiomis veido odos problemomis, kurios atima pasitikėjimą savimi, verčia nepatogiai jaustis ir kartais net gali būti skausmingos. Todėl šiandien plačiau apžvelgsime veido odos problemas ir kovojimo su jomis galimybes.

Priežasties link

DermatologasDažnai iškyla klausimas kodėl beria tik veido odą, kuri yra pati matomiausia? Atsakymas išties paprastas, mat veido oda yra pati jautriausia ir kartu turinti daugiausiai porų pro kurias organizmas šalina įvairius nešvarumus, todėl dažniausiai veido oda kenčia nuo įvairių sutrikimų. Be jokios abejonės, ne vienas pacientas ateina ir su problemine krūtinės ar nugaros oda.

Labai dažnai daroma klaida, kuri neišgydo situacijos – tai padarinių šalinimas ir čia nėra kalbama tik apie spuogų spaudimą. Dažniausiai, esant problematiškai veido odai iš karto bėgame daryti įvairius rūgštinius veido valymus, tačiau kiekvienas dermatologas Vilniuje ar kitame mieste pritars, kad tai nėra problemo išsprendimo būdas. Tai išties gera pagalba gydant odą, tačiau retai kada būna pagrindinė sėkmės priežastis. Įvairios kosmetologinės procedūros dažniausiai yra tik geras būdas pašalinti problemos paskemes, tačiau ne patį problemos židinį.

Visų pirmiausia pradėti reikėtų nuo savo vidaus. Maistas, gyvenimo būdas, poilsis, asmeninės žmogaus emocijos ir požiūris. Be abejonės, maistas yra žmogaus „kuras“ nuo kurio priklauso ir kaip bei kiek visas žmogaus organizmas veiks. Todėl veidas čia neišimtis. Jei esate linkę ypatingai nesveikai maitintis organizmui pašalinti visas blogas medžiagas yra ypatingai sunku, todėl viskas atsispindi jūsų veide. O jei dar jums nuolat trūksta miego ir esate nuolatinėje įtampoje, tuomet galite būti garantuoti, jog jūsų organizmas tikrai nedirbs funkcionaliai, o jau kaip ir supratote ir anksčiau, veidas yra puikus gyvenimo būdo atspindys.

Taip pat svarbu sugriauti mitą, kad makiažas sukelia bėrimus. Deja, tai yra visiška netiesa. Makiažas gali įtakoti keletos inkštirų atsiradimą, tačiau jei jūs sergate akne ar rožine, tuomet makiažas nieko bendro su jūsų problemomis neturi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *