Verslo paskola be užstato geriausias ir prasčiausias variantas

parašė , 2020-04-02 23:17

Jeigu klaustume ar imti verslo paskolą yra rizikinga, tai atsakymas visada būtų – taip. Jei klaustume ar tai pelninga – atsakymas taip pat gali būti taip. Siekdami pelno, įvairių sričių verslų atstovai skolinasi, o riziką stengiasi sumažinti iki minimumo. Kreditai yra kelių tipų – verslo paskola be užstato ir su turto užstatu. Juo dažniausiai tampa nekilnojamas turtas, įmonės įranga, mašinos. Tokios paskolos dažniau išduodamos didelėmis sumomis arba kai yra didelė rizika. Mažesnėmis sumomis išduodamos verslo paskolos be užstato, su laidavimu.

Verslo paskola be užstato – patogumai ir rizika

Tokio tipo paskolos privalumai, kad ją galima greitai gauti. Pasirinkus tinkamus finansuotojus, kreditas gali būti išduotas vienos darbo dienos bėgyje. Dažniausiai įmonėms pinigai reikalingi verslo plėtrai, įrangos įsigijimui, darbuotojų skaičiaus didinimui, prekėms įsigyti. Verslininkės N. G Wolmer nuomone verta skolintis, jei žmogus tiki savo veikla, jos nauda ir prasmingumu. Ji pati skolinosi kelis kartus, antrą kartą – norėdama padidinti leidžiamo kalendoriaus tiražą. Leidėja bendradarbiavo su „Noviti Finance“ alternatyvaus finansavimo įmone. Būnant užsienyje, verslo paskolai gauti jai nereikėjo grįžti į Lietuvą, viską sutvarkė internetu. Dėl operatyvaus darbo ir buvo pasirinktas šis finansuotojas.

Verslo paskola be užstato turi ir rizikos, todėl svarbu pasirinkti tinkamus partnerius. Šiai paskolai reikalingas laiduotojas, kuris įsipareigos padėti skolininkui grąžinti pinigus, šiam tapus nemokiam. 2020 metais niekas nesitikėjo, jog beveik visame pasaulyje siaučiant koronavirusui, bus uždaromi renginiai, šveitimo įstaigos. Atsižvelgdami į rekomendacijas žmonės mažiau lankosi kavinėse, restoranuose, sporto klubuose, mažiau keliauja, o tai smūgis visų šių verslo sričių atstovams. Paėmusiems paskolą ir ketinusiems ją investuoti į veiklos plėtrą, greičiau kuriam laikui teks atidėti planus. Vis tik, tie, kurie pasirinko patikimus partnerius, galės mažiau jaudintis dėl nenumatytų įvykių ateityje. Pavyzdžiui, „Noviti Finance“ partneriai nesėkmės atveju gali grąžinti paskolą per 3 metus be palūkanų ir delspinigių.

Kai kurie kiti finansuotojai nemažai uždirba iš kreditų delspinigių, kai laiku negrąžinama paskola.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *