Žmonės žmonėms: paskolos visiems poreikiams

parašė , 2019-03-20 22:25

Kažkuris kreditorius yra pasakęs, kad nesuteikia paskolų, bet siūlo naują paskolų suteikimo tipą: "žmonės žmonėms." Tai buvo tos bendrovės šūkis, bet dabar jis jau tapo plačiau naudojamas ir juo yra pažįstama nauja paskolų rūšis: paskolos žmonėms. Tai yra išskirtinės paskolos, išskirtinis būdas pasiskolinti, nes jį suteikia ne pati bendrovė iš savo sukaupto kapitalo. Ji tik tarpininkauja išduodant paskolas, bet tas tarpininkavimas atlieka labai naudingą funkciją: jis sujungia skolintojus su skolininkais.

Paskolos iš žmonių = mažos kainos

Paskolos is zmoniuKlausiate kuo paskolos iš žmonių yra ypatingos? Visą litaniją galime pradėti nuo pačio svarbiausio faktoriaus: kainos. Arba kaip yra įprasta ją vadinti paskolų atveju: palūkanų. Taip jau yra, kad dėl tokios situacijos, tokia platforma leidžia apjungti daug skolintojų į vieną vietą ir todėl rezultatas yra labai aiškus: mažesnės palūkanos. Skolintis iš žmonių yra nuo kelių procentinių punktų iki net kelių kartų pigiau, nes dėl riboto paskolų paraiškų skaičiaus konkuruoja labai daug skolintojų, kurie visi nori įdarbinti savo turimus pinigus. Taip gimsta aiškus paskolų iš žmonių privalumas: mažos palūkanos. Kai kuriose situacijose (pvz. skolinantis ilgesniam laikotarpiui) galutinė palūkanų norma tokių paskolų pasitaiko ir mažesnė nei vartojimo paskolų iš banko. O tai jau yra didelis pasiekimas, nes suteikti greitą paskolą su visais jai tenkančiais patogumais už grėmėzdiškos vartojimo paskolos kainą yra iš tiesų didelis pasiekimas. Tai yra tiksliai ką pasiekia paskolų iš žmonių tiekėjai, o tiksliau – skolintojus apjungiančios jų platformos.

Skolintis iš žmonių reikėtų ieškant refinansavimo

Tai tikrai nėra vienintelis faktorius, vienintelis privalumas, vienintelis dalykas, kurį gali pasiūlyti tokie greitieji kreditai iš žmonių. Dar vienas svarbus – gal net svarbiausias – dalykas yra refinansavimas. Pakalbėkime apie jį.

Kas yra tas nuolat minimas refinansavimas? Tai yra toks dalykas, kuris leidžia susimažinti paskolų mokėjimą tiems, kurie turi ne vieną įsipareigojimą bent jau dviejose skirtingose kredito bendrovėse. Taip, refinansavimas nėra suteikiamas išskirtinai tik tokių platformų. Bet reikėtų pastebėti, kad paskolos iš žmonių buvo vienos pirmųjų, kurios tuo pačiu metu išpopuliarino refinansavimo paslaugą visame kame.

Tai gali pasirodyti kaip menkas faktorius pasirinkti būtent paskolą iš žmonių, bet… Taip gal ir būtų jei nebūtų dar vieno svarbaus faktoriaus. Tokia paskola yra suteikiama internetu, todėl refinansavimas internetu 100% atvejų yra išduodamas tik per tarpusavio platformas, nes visur kitur gali tekti dėl jo pasiderėti ir realiai, ne tik internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *